Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Brangelina film çekimlerine Malta’da devam ediyor

01 Kasım, 2014 | 08:12

Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti, yeni filmlerinin çekimlerine Malta turizminin en büyük gelir kaynağı olan Gozo adasında devam ediyor.

Ağustos ayında evlenen çift, birlikte rol aldıkları ‘By the Sea’ filminin Malta’daki çekimlerine devam ediyor. Angelina Jolie-Brad Pitt çifti Malta’nın Gozo adasında yapılan çekimler sırasında objektiflere takıldı.

Malta’nın eşsiz güzellikteki doğası ile içiçe yapılan çekimlerde bir hayli eğlenceli dakikalar geçiren ünlü çift, mola verdikleri sıralarda ise romantik dakikalar yaşıyor.

Balayını da Malta’da yapmışlardı

Malta 7000 yıllık tarihi zengin bir mimari ve kültür birikimiyle yaşayan bir müze gibi. Akdeniz mavisi ve bal rengi taş yapılarıyla dikkat çeken adanın birbirinden güzel plajları, uygun fiyatları ve farklı kültürüyle bambaşka bir seyahat deneyimi sizi bekliyor.

Benzersiz iklimi ile Malta, Gozo ve Comino adlı üç adadan oluşuyor.  Denizaltı güzellikleri, temiz ve ılık havası, su sporları, deniz ürünleri, sıcak kanlı halkı, M.Ö. 5000 yıllarına ait tapınakları ve ortaçağ yapıları ile ilgi çeken Malta, romantik bir balayı için doğru adres.

Plajları, denizi, su sporları ve doğası ile Malta’nın ikinci büyük adası olan Gozo, stresten uzaklaşmak için en ideal yer. Tam anlamıyla ıssız bir ada olan Comino’da şehrin gürültüsünden uzak sadece deniz, kum ve güneş eşliğinde hoş dakikalar yaşayabilirsiniz.

Malta yemekleri balık ve deniz ürünleriyle anılır. Ancak Malta’nın tropikal iklimi sayesinde bir çok sebze ve meyveyi bir arada bulmanız mümkün. Yemek kültürleri, biraz İtalya mutfağından benzediği için pizza ve makarnayı her yerde bulabilirsiniz.

Malta Adası Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Angelina Jolie, Angelina Jolie balayı, Angelina Jolie Brad Pitt, Angelina Jolie Çocukları, Angelina Jolie evlendi, Angelina Jolie malta, Balayı, balayı çiftleri, balayı haberleri, balayı malta, Balayı turu, Brad Pitt, Brad Pitt evlendi, Brad Pitt Filmleri, Malta, Malta adası, Malta Adası balayı, Malta Adası turu, Malta gezilecek yerler, Malta gozo, Malta gozo turu, Malta turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları