Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bozulmamış Rusya sergisi Moskova’da açıldı

23 Ocak, 2015 | 10:58

Rusya’nın bozulmamış doğasından en güzel fotoğrafların sergilendiği “Bozulmamış Rusya” sergisi, başkent Moskova’da sanatseverleri bekliyor.

Rus fotoğraf sanatçılarının objektifinden, Karelya’dan Kamçatka’ya kadar Rusya’nın el değmemiş doğasının en güzel örnekleri başkent Moskova’da sergileniyor. 22 Şubat’a kadar açık olacak “Bozulmamış Rusya” fotoğraf sergisinde 500’den fazla eser sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Serginin sembolü olarak ise tilki seçildi.

Kırım Köprüsü’nün hemen yanındaki Merkez Sanatçılar Evi’nde düzenlenen sergide, aynı anda Rus ressamların tablolarını da görmek mümkün. Soğuk Moskova günlerinde içinizi ısıtacak bu sanat etkinliğini 22 şubat’a kadar her gün 11.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: MoskovaLife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bozulmamış Rusya, Bozulmamış Rusya sergisi, Kamçatka, Kamçatka rusya, Karelya, Karelya rusya, Kırım Köprüsü, Kırım Köprüsü rusya, Merkez Sanatçılar Evi, Merkez Sanatçılar Evi rusya, Moskova, Moskova etkinlik, Moskova haberleri, Moskova sanat, Moskova sergi, Moskova turu, Rusya, Rusya doğa fotoğrafları, Rusya foto, Rusya Moskova, Rusya moskova doğa, Rusya moskova sergi, Rusya moskova turu, Rusya resimleri, Rusya sergi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları