Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Borajet, Van’dan yakın illere tarifeli seferlere başladı

19 Şubat, 2013 | 11:33

Borajet, Van'dan yakın illere tarifeli seferlere başladı Borajet, 19 Şubat tarihinden itibaren Van çıkışlı, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon’a karşılıklı tarifeli seferlerine başladı.

Seferler öncesi Van Ferit Melen Havalimanı’nda gazetecilere bilgi veren Borajet Tarife Planlama Müdürü Kemal Bilgin, uçuşların yurt dışında da devam edeceğini söyledi. Bilgin, “Yurt içi ile başlayacak uçuşlarımız yurt dışında da devam edecek. İran’da Tebriz, Urmiye, Irak’ta Süleymaniye ve Erbil, Ermenistan’da ise Erivan uçuşlarımız olacaktır.” dedi.

Van Vali Yardımcısı Mehmet Yüzer de Van’da turizm kapasitesi ve sanayinin gelişmesi için ulaşımın önemine dikkat çekti. Van’ın binlerce yıl önce başkent olarak seçildiğini dile getiren Yüzer, “Biz de istiyoruz ki Van sivil havacılık olarak bölgenin başkenti olsun. Yurt içi ve yurt dışına uçuşlar artsın. Borajet’in bu işten karlı çıkacağını düşünüyoruz. Yarından itibaren Trabzon’a ilk uçuş gerçekleştirilecek ve biletlerin iyi satıldığını söylediler. Bu bizi sevindirdi. Daha sonra da Kayseri ve Gaziantep seferleri ve ardından da yurt dışı seferleri devam edecek. İlimiz ve ülkemiz için hayırlı olacağını düşünüyoruz.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Borajet, Borajet van, Borajet van seferleri, Borajet van uçuşları, Van Ferit Melen Havalimanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları