Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Borajet Fransa Dole’ye uçuyor

06 Haziran, 2014 | 12:12

Borajet Havayolları, 1 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Fransa Dole Jura Havalimanı’na, haftanın 3 günü karşılıklı seferlere başlıyor.

Salı, Perşembe ve Pazar günleri icra edilecek olan uçuşlar, İstanbul’dan Fransa Dole Jura kentine direkt ulaşımı sağlayacaktır.

Fransa’nın Doğusunda bulunan Dole Jura Kenti, özellikle gastronomi ve üzüm bağları ile ünlenmiş, yürüyüş ve dağ sporları ile ziyaretçilerine doğa ve tarihin olağanüstü keyifli deneyimini yaşatan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan bir bölgededir. Jura, Franche-Comté ve Burgundy gibi tarih mirası ve doğa harikası şehirler ve turistik ve tarihi küçük kasabalar ile çevrilidir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Borajet Havayolları, Borajet Havayolları fransa, Dole Jura, Dole Jura Fransa, Dole Jura Havalimanı, Dole Jura tarihi, Dünya Mirası listesi, Fransa, fransa dole, Fransa Dole Jura Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, UNESCO, UNESCO Dünya Mirası Listesi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları