Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Borajet Fransa Dole’ye uçuyor

06 Haziran, 2014 | 12:12

Borajet Havayolları, 1 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Fransa Dole Jura Havalimanı’na, haftanın 3 günü karşılıklı seferlere başlıyor.

Salı, Perşembe ve Pazar günleri icra edilecek olan uçuşlar, İstanbul’dan Fransa Dole Jura kentine direkt ulaşımı sağlayacaktır.

Fransa’nın Doğusunda bulunan Dole Jura Kenti, özellikle gastronomi ve üzüm bağları ile ünlenmiş, yürüyüş ve dağ sporları ile ziyaretçilerine doğa ve tarihin olağanüstü keyifli deneyimini yaşatan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan bir bölgededir. Jura, Franche-Comté ve Burgundy gibi tarih mirası ve doğa harikası şehirler ve turistik ve tarihi küçük kasabalar ile çevrilidir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Borajet Havayolları, Borajet Havayolları fransa, Dole Jura, Dole Jura Fransa, Dole Jura Havalimanı, Dole Jura tarihi, Dünya Mirası listesi, Fransa, fransa dole, Fransa Dole Jura Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, UNESCO, UNESCO Dünya Mirası Listesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları