Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bora Jet, Gazipaşa-İstanbul seferlerini iptal etti

04 Ocak, 2011 | 16:50

Bora Jet firması, kışın sis olduğu gerekçesiyle Gazipaşa-İstanbul seferlerini karşılıklı olarak iptal etti. Seferler, 14 Ocak’tan itibaren yapılmayacak.

Bora Jet Basın Müşteri ve Halkla İlişkiler Müdürü Gamze Demirbilek, sisten dolayı uçuş saatlerini değiştirmelerine rağmen uçakların gecikmeli kalktığını, bunun da yolcuların tepkisine neden olduğunu söyledi. Demirbilek, bu nedenle kış aylarında Gazipaşa’ya uçmayacaklarını söyledi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kerim Aydoğan da Bora Jet’in kararının ticari olduğunu belirtti. Aydoğan, uçakların dolu gidip gelmesi için ücretsiz servis başta olmak üzere ellerinden gelen her türlü desteği sağladıklarını kaydetti.

Aydoğan, Bora Jet’in uçuş saatleri ve İstanbul’da iniş yaptığı havaalanının halk tarafından tercih edilmediğini belirterek, “Dünyada bir tek Bora Jet yok. Sonuçta insanların kulaklarından tutup ‘Hadi uçağa bineceksiniz’ de diyemem. Havaalanına yardımlarımız devam etmektedir. Amacımız, havaalanının, pistin uzatılarak uluslararası uçaklara açılmasıdır. Bunun için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Bora Jet, geçen yıl haziran ayında, haftada 5 gün Gazipaşa-İstanbul ve Gazipaşa-Ankara arasında karşılıklı sefer başlatmıştı. Bora Jet yetkilileri, yeterli yolcu bulunmadığı gerekçesiyle yaklaşık 2 ay önce Ankara seferlerini iptal etmiş, İstanbul seferlerini ise cuma ve pazar günü olmak üzere haftada iki güne düşürmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bora Jet, Bora Jet Gazipaşa, Bora Jet Gazipaşa İstanbul Seferleri, Bora Jet İstanbul, Bora Jet Seferleri, Bora Jet Uçuşları, Kerim Aydoğan,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları