Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bora Jet Ankara-Edremit uçuşlarına başlıyor

27 Aralık, 2010 | 11:16

Bora Jet Genel Müdürü Kadir Peker, 15 Ocak 2011’den itibaren Ankara-Edremit uçuşlarına başlayacaklarını açıkladı.

Firma, bir süre önce uluslararası hava trafiğine de açılan Balıkesir Edremit Körfez Havaalanı’na geçen temmuz ayından beri İstanbul’dan haftada beş gün tarifeli sefer de düzenliyor.

Edremit Ticaret Odası’nın 2009 yılı vergi rekortmenlerini ödüllendirdiği törene katılan Genel Müdür Peker’e, Güre beldesinde termal devre mülk işi yapan Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan’ın, Ankara uçuşları için ısrarı sonuç verdi. Bora, Törene katılan yaklaşık 300 davetli önünde Peker’den, Ankara-Edremit uçuşlarının başlatılacağı sözünü aldı. Turizmciler, bu uçuşların başlamasıyla Körfez turizminde ve ticaretinde kış sezonunda bile hareketlilik yaşanacağı belirtti.

Salı ve cumartesi hariç İstanbul–Edremit arasında uçan Bora Jet pazartesi, çarşamba, perşembe ve pazar günleri tek sefer düzenliyor. Cuma ise sabah ve akşam olmak üzere iki sefer bulunuyor. Bora Jet, turizm sezonunda haftada dört gün düzenlediği Edremit-Ankara seferlerine yaz sonunda ara vermişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara-Edremit uçuşları, Bora Jet Ankara-Edremit uçuşları, Bora Jet Bora Uçuşları, Bora Jet Uçak, Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları