Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bora Jet Ankara-Edremit uçuşlarına başlıyor

27 Aralık, 2010 | 11:16

Bora Jet Genel Müdürü Kadir Peker, 15 Ocak 2011’den itibaren Ankara-Edremit uçuşlarına başlayacaklarını açıkladı.

Firma, bir süre önce uluslararası hava trafiğine de açılan Balıkesir Edremit Körfez Havaalanı’na geçen temmuz ayından beri İstanbul’dan haftada beş gün tarifeli sefer de düzenliyor.

Edremit Ticaret Odası’nın 2009 yılı vergi rekortmenlerini ödüllendirdiği törene katılan Genel Müdür Peker’e, Güre beldesinde termal devre mülk işi yapan Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan’ın, Ankara uçuşları için ısrarı sonuç verdi. Bora, Törene katılan yaklaşık 300 davetli önünde Peker’den, Ankara-Edremit uçuşlarının başlatılacağı sözünü aldı. Turizmciler, bu uçuşların başlamasıyla Körfez turizminde ve ticaretinde kış sezonunda bile hareketlilik yaşanacağı belirtti.

Salı ve cumartesi hariç İstanbul–Edremit arasında uçan Bora Jet pazartesi, çarşamba, perşembe ve pazar günleri tek sefer düzenliyor. Cuma ise sabah ve akşam olmak üzere iki sefer bulunuyor. Bora Jet, turizm sezonunda haftada dört gün düzenlediği Edremit-Ankara seferlerine yaz sonunda ara vermişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara-Edremit uçuşları, Bora Jet Ankara-Edremit uçuşları, Bora Jet Bora Uçuşları, Bora Jet Uçak, Hattuşa Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Doğan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları