Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Booking.com’un Sahibi Priceline Rezervasyonların Arttığını Açıkladı

31 Mayıs, 2017 | 08:38
Priceline.com

Priceline.com

Booking.com’un Sahibi Olan Amerikan Kaynaklı Priceline Rezervasyonlarında %24 Arttığını Açıkladı

Haber portalı Barrons’ın yaptığı haberde, Booking.com’un sahibi olan Amerikan kaynaklı Priceline rezervasyonların 2017 ilk çeyreğinde artış gösterdiğini ve 3 aylık periyotta 20.7 milyar dolar değerinde, bir yıl öncesine göre %24’lük bir artış yaşandığı belirtildi. Priceline firmasının 2017 yılının ilk çeyreğinde brüt karı %16 artışla 2.3 milyar dolar değerindedir. Uluslararası işlemler ise %17 artışla şirketin brüt karına 2 milyar dolar katkıda bulundu. FAVÖK tarafından ölçülen karlılık %4 atışla 635 milyon dolar olmuştur.

Şirketin başkanı Glenn Fogel “Priceline grup 2017’de güçlü bir başlangıç yapıyor; araba kiralama günlerinde ve oda gecelemelerin de sağlam bir büyüme kaydedildi. Küresel olarak bu çeyrekte markalarımız 173 milyon gece oda rezervasyonu aldı ve geçen yılın aynı dönemine göre %27 artış kaydetti. Booking.com, platformunda bulunan 1.2 milyar mülk ile geçen yıla göre %36 artışla konaklama ağını genişletiyor. Kiralık araba işimizde, araba kiralanan günler geçen yılın ilk çeyreğine göre 4.çeyrekte %14 bir hızlanma ile %15 büyüdü. Markalarımız ilk çeyrekte güçlü bir performansla başarı gösterdi. Gelecekteki büyümeyi desteklemek ve müşterilerimiz için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için akıllı ve sürdürülebilir yatırımlar yapıyoruz” dedi. Kaynak; 1 , 2

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerikan, booking.com, Priceline, priceline.com,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları