Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Booking.com İspanya’da İstihdam Sağlamaya Devam Ediyor

02 Mayıs, 2017 | 06:58
Bookingcom İspanya

Bookingcom İspanya

 

Booking.com 900 Çalışan Ve 9 Ofis İle İspanya’da İstihdam Sağlamaya Devam Ediyor

Booking.com, İspanya‘da 900 çalışanı ve 9 ofisi mevcuttur. Ofisleri, Las Palmas, Benidorm, Madrid, Malaga, Barcelona, Palma de Mallorca ve Sevilla’da faaliyet göstermektedir. 2014 yılında Booking.com’u Agua ile İspanya’da işbirliğine giderek, İspanya’da ticari sicil kullanımı aldı. Ayrıca BM Hispanik Kurumlar Vergisine tabi tutlarak 430,477 euro ödedi. Günümüzde, çalışanlarına ödediği yıllık tutarın 2,2 milyon euro olduğu ve İspanya’dan 11,8 milyon euro gelir elde edildiği belirtiliyor. Booking.com, İspanya’daki kazancının Birleşmiş Milletler anlaşmasına göre yasal çerçevede yapıldığı belirtildi.

 

Booking.com İspanya Merkezi Barcelona

Booking.com 2013 yılından itibaren İspanya merkezi olarak Barcelona’yı seçti ve 2013 yılında CEO olarak başa getirilen Andrea D’Amico görevinde devam etmekte ve Booking.com B.V.’ye bağlı bir Hollanda firması olarak hizmet vermektedir. Booking.com B.V. Hollanda firması olsa da Amerikan Priceline firmasının alt kolu olarak çalışmaktadır.

Booking.com, bir aydan daha fazla zamandır, haksız rekabet gerekçesi ile mahkeme kararı ile Türkiye’de faaliyetlerine ve internet sayfasına erişimi engellenmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
booking.com, İspanya, İstihdam,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları