Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Booking.com İspanya’da İstihdam Sağlamaya Devam Ediyor

02 Mayıs, 2017 | 06:58
Bookingcom İspanya

Bookingcom İspanya

 

Booking.com 900 Çalışan Ve 9 Ofis İle İspanya’da İstihdam Sağlamaya Devam Ediyor

Booking.com, İspanya‘da 900 çalışanı ve 9 ofisi mevcuttur. Ofisleri, Las Palmas, Benidorm, Madrid, Malaga, Barcelona, Palma de Mallorca ve Sevilla’da faaliyet göstermektedir. 2014 yılında Booking.com’u Agua ile İspanya’da işbirliğine giderek, İspanya’da ticari sicil kullanımı aldı. Ayrıca BM Hispanik Kurumlar Vergisine tabi tutlarak 430,477 euro ödedi. Günümüzde, çalışanlarına ödediği yıllık tutarın 2,2 milyon euro olduğu ve İspanya’dan 11,8 milyon euro gelir elde edildiği belirtiliyor. Booking.com, İspanya’daki kazancının Birleşmiş Milletler anlaşmasına göre yasal çerçevede yapıldığı belirtildi.

 

Booking.com İspanya Merkezi Barcelona

Booking.com 2013 yılından itibaren İspanya merkezi olarak Barcelona’yı seçti ve 2013 yılında CEO olarak başa getirilen Andrea D’Amico görevinde devam etmekte ve Booking.com B.V.’ye bağlı bir Hollanda firması olarak hizmet vermektedir. Booking.com B.V. Hollanda firması olsa da Amerikan Priceline firmasının alt kolu olarak çalışmaktadır.

Booking.com, bir aydan daha fazla zamandır, haksız rekabet gerekçesi ile mahkeme kararı ile Türkiye’de faaliyetlerine ve internet sayfasına erişimi engellenmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
booking.com, İspanya, İstihdam,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları