Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bolu turizm eylem planı toplantısı yapıldı

23 Kasım, 2010 | 16:33

Bolu Turizm Eylem Planı toplantısı Vali İbrahim Özçimen başkanlığında yapıldı.

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından Turizm Stratejik Planı kapsamında yapılan toplantıya Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Vali Yardımcısı Mümin Öztürk, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahsin Akduman, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hasan Kaplan, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutu, MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, Bolu Ofisi uzmanı Ömer Faruk Zorlu ve Planlama Uzmanı Cem Bayrak katıldı.

Toplantının açılışında MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, MARKA Kent Stratejik Kalkınma Planı hakkında kısa bilgi verdi. Marka Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Metin Çelik ise bir sunum gerçekleştirildi. Çelik, yapılan saha çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve yapmış olduğu sunumda turizmle ilgili birçok konuya değindi. Çelik, araştırmayı yaparken turizmci değil de turist gözüyle çalışma yaptıklarını aktardı. Sunumda, başlıca sorunların neler olduğu, turizmde tanıtım faaliyetlerinin nasıl yapılması gerektiği, nasıl bir yol izlenmesi hakkında, turizm gelişim stratejisinin nasıl olmalı gerektiği konuların bilgiler aktarıldı. Ayrıca Bolu’da potansiyeli olan turizm çeşitleri hakkında bilgiler verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu, Bolu Turist, Bolu Turizm, Bolu Turizm Eylem Planı, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutu, MARKA Genel Sekreteri Erkan Ayan, Turizm Müdürü Hasan Kaplan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları