Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bolşoy Tiyatrosu’nda Kuğu Gölü Balesi

14 Kasım, 2015 | 10:48

Bolşoy Tiyatrosu Kuğu Gölü Balesi Çaykovski’nin ölümsüz eseri Kuğu Gölü, Bolşoy Tiyatrosu’nda sanatseverlerle buluşuyor.

Dünya balesinin seçkin klasiği Kuğu Gölü, Rusya’nın başkenti Moskova’da ünlü Bolşoy Tiyatrosu’nda sanatseverlerle buluşuyor. Pyotr İlyiç Çaykovski’nin ölümsüz eseri, önümüzeki hafta üç gün sahnelenecek.

Kuğu Gölü, aşkı konu alan en güçlü eserlerden biri olarak izleyenleri büyülüyor.

Şeytani bir büyücünün lanetiyle kuğuya dönüştürülen Prenses Odette’in hikâyesini anlatan eser, gerçek aşkın büyü ile gelen lanetin üstesinden gelişini müzik ve dansın muhteşem birlikteliği ile sahneye taşıyor.

Hem batı motifleri hem de yerel dans müzikleriyle bezenmiş Kuğu Gölü nü henüz izlemediyseniz 17, 18, 22 Kasım tarihlerinde Moskova sizlere güzel bir fırsat sunuyor (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolşoy Tiyatrosu, Bolşoy Tiyatrosu moskova, Çaykovski, Çaykovski kuğu gölü, Kuğu Gölü, Moskova, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Pyotr İlyiç Çaykovski, Rusya,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları