Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

En iyi spor etkinliği ödülü “Boğaziçi Kıtalararası Yarışları”nın!

25 Ekim, 2013 | 12:47

en-iyi-spor-etkinligi Turizm Medya Grubu tarafından düzenlenen ACE of M.I.C.E. Ödülleri gecesinde, “En İyi Spor Etkinliği” kategorisinde “TMOK-Boğaziçi Kıtalararası Yarışları” ödüle layık görüldü.

iletişim çağının en etkili dinamiklerini bir araya getiren ACE of M.I.C.E. Ödülleri gecesi, siyaset, iş dünyası ve sanat camiasından yaklaşık 3 bin davetlinin katılımıyla 22 Ekim akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte artırmayı hedefleyen ilk ve tek organizasyon olan Ace of M.I.C.E Ödül Töreni’nde, 29 ayrı kategoride, yaratıcılık, konsept çalışmaları, farklılaşan noktalar, hizmet kalitesi, ülke tanıtımına sağlanan katkılar ve sürdürülebilir turizm konularında gerçekleştirdikleri çalışmalar çerçevesinde belirlenen birincilere ödülleri takdim edildi. “En İyi Spor Etkinliği” kategorisinde, “Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi-Boğaziçi Kıtalararası Yarışları” etkinliği ile birinciliği Serenas Group almaya hak kazandı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin en önde gelen etkinliği olarak düzenlenen ve bu yıl çeyrek asra ulaşmanın haklı gururunu kutlayan yarışlar, 2 Kıta 1 Yarış sloganıyla 55 ülkeden 1500’e yakın sporcunun katılımıyla 25. kez gerçekleştirildi. Her yıl artan büyük ilgi ve rekor başvuruyla gerçekleştirilen yüzme, kano ve kürek yarışları önümüzdeki yıl 20 Temmuz 2014 tarihinde gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ace of M.I.C.E, Ace of M.I.C.E Ödülleri, Boğaziçi Kıtalararası Yarışları, En İyi Spor Etkinliği, Turizm Medya Grubu, Turizm Medya Grubu ödülleri, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları