Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’un katı atık sorunu çözülüyor

04 Aralık, 2009 | 14:11

Muğla Valiliği Bodrum’un kanayan yarası olan katı atık sorunu sonunda çözüme kavuşuyor.

Muğla Valisi Dr. Ahmet Altıparmak Bodrum‘un katı atık depolama tesisi yapılması ile ilgili projelendirme çalışması için İspanyol bir heyetle protokol imzalayacaklarını söyledi.

Bodrum Yarımadası Kültür ve Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği toplantısında konuşan Vali Altıparmak “Çalışmalar hızla devam ediyor. Çevre il müdürlüğümüz, belediyelerimiz işin içinde. Haftaya Salı günü İspanyol bir heyetle protokol imzalayacağız. Bu protokol çerçevesinde de birliğimize hiçbir yük getirmeden çok cuzi masraflarla, projelendirme çalışmalarını ücretsiz olarak onlara yaptıracağız. Proje çalışmalarından sonra Kültür ve Turizm Bakanlığımızdan alacağımız destekle, altyapı hizmet birliğimizin imkanları ve Valiliğimizin başka kaynaklardan temin edeceği kaynaklardan en kısa zamanda bunu bitirmeyi amaçlıyoruz. Hedeflerimizi, amaçlarımızı sıraladığımız zaman bizim için birinci öncelikli olan Bodrum katı atık depolama tesisinin bir an önce yapılıp hizmete sunulmasıdır. Ondan sonra bundan enerji üretilir, gübre üretilir, bunlar işin devamıdır. Süre olarak firmanın bize yapım aşamasında öngöreceği süre önemli. O süre verildiği zaman sizlerle paylaşırız” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Altıparmak, Bodrum, Bodrum Haber, Bodrum Haberleri, Bodrum Katı Atık, Bodrum Katı Atık Sorunu, Bodrum'un sorunları, Muğla, Muğla Valiliği, Muğla Valisi Ahmet Altıparmak, Turizm, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları