Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’u 4 gün sürecek Hint düğünü heyecanı sardı!

10 Mayıs, 2018 | 10:50

Bodrum'u 4 gün sürecek Hint düğünü heyecanı sardı!

Türkiye’nin turizm cenneti Bodrum, 4 gün sürecek Hint düğününe hazırlanıyor. Hindistanlı Bansal ailesi, oğulları için Muğla’nın Bodrum ilçesinde görkemli bir düğün yapacak. Hindistan’dan 500’den fazla davetlinin katılacağı düğün için Bodrumlular heyecanla bekliyor.

Türkiye’nin turizm cenneti Bodrum, 4 gün sürecek Hint düğününe hazırlanıyor. Hindistanlı Bansal ailesi, oğulları için Muğla’nın Bodrum ilçesinde görkemli bir düğün yapacak. Hindistan’dan 500’den fazla davetlinin katılacağı düğün için Bodrumluları heyecanla sardı.

Hindistan’dan 500’den fazla davetlinin katılacağı düğün için iki delüks otel, üç uçak, 15’e yakın jet, 60 araç kiralandı. İlçedeki beş yıldızlı bir otelde bugün başlayan kutlamalar, 12 Mayıs’ta son bulacak.

Bodrumda hindistan dugunu

Bodrum’daki düğüne, Hindistanlı Bansal ve Agarwal ailelerinin davetlileri yoğun ilgi gösterdi. Milas-Bodrum Havalimanı’na gelen özel uçaklardan inen davetliler, havalimanı girişinde davul zurna ile karşılandı.

Bodrum’da 4 gün sürecek Hint düğünü heyecanı

Araç konvoy ile otele giriş yapan Hindistanlı ailelere burada da Türk müzikleri eşliğinde dans gösterileri sunuldu. Bazı Hintli aileler, Türk dansçılarla dans edip eğlendi.

Hintli konuklara ikramlar yapılırken karşılama töreninde renkli görüntüler oluştu.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Hindistan Turları sizi bekliyor.

The Bodrum by Paramount Hotels ve Resorts yöneticisi Geylan Dursunoğlu, Türkiye ve Bodrum turizmi adına çok büyük bir gün yaşadıklarını belirtti.

Hindistan’ın en üst 10 ailesinden birisinin Türkiye’ye geldiğini belirten Geylan Dursunoğlu, “Organizasyon yaklaşık iki ay önce başladı. İki aydır sürekli toplantılar yapılıyor. Onların bütün isteklerini yerine getirdik.” şeklinde konuştu.

Bodrum'da Hint düğünü heyecanı

“Dört gün, dört gece sürecek”

Dursunoğlu, Hindistanlı ailenin keyifle ağırlandığını ifade ederek, “Dört gün, dört gece gönüllerince eğlenecekler. Çok güzel bir düğün yapacaklar. Türkiye son zamanlarda Hint düğünleri konusunda en gözde ülke oldu.

Daha önce bir aile ferdi Antalya’da düğün yapmıştı. Biz de en iyi şekilde Türkiye’yi temsil edeceğiz. Konuklar için üç uçak, 15’e yakın jet, 60 araç kiralandı. Ülkemize yakışır bir şekilde misafirleri karşıladık.” dedi.

Hintli konukların Türk kültürüne uygun bir şekilde havaalanında karşılandığını söyleyen Geylan Dursunoğlu, Türk müzikleriyle güzel bir parti yaptıklarını da sözlerine keledi.

Organizasyonun Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayacağını vurgulayan Dursunoğlu, düğünün yaklaşık 1 milyon dolara mal olduğunu açıkladı.

Düğün için iki delüks otel kiralanırken, cumartesi gününe kadar çeşitli kutlamalar gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Agarwal ailesi, Bansal ailesi, Bodrum'da Hint düğünü, Geylan Dursunoğlu, Hindistan, hint düğünü, Milas Bodrum Havalimanı, The Bodrum by Paramount Hotels,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları