Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’dan Yunan adalarına geçecekler

31 Temmuz, 2009 | 14:52

Kaddafi'nin çocukları Libya lideri Muammer Kaddafi’nin iki oğlu lüks bir motor yatla geldikleri Bodrum’da ilgi odağı oldu.

Dün akşam saatlerinde 25 metre uzunluğunda Yunan bayraklı Happy Dolphin 2 isimli lüks motor yatla Bodrum’a gelen yanında 4 kadın ve çocukların bulunduğu Kaddafi’nin iki oğlu, Bodrum limanına girişi sırasında teknenin içinde kaldı.

Kaddafi’nin çocuklarının talebiyle Milta Marina’daki gazeteciler dışarı çıkarıldı.

İsimlerinin Motossim Bilal Kaddafi ve Hannibal Kaddafi olduğu öğrenilen oğullar ve yakınlarının Bodrum’da iki gün kaldıktan sonra Rodos ve Simi adalarına geçecekleri belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Otelleri, Bodrum plajlar, Milta Marina, Muammer Kaddafi, Rodos Adası, Simi adası, Symi, Symi adası turları, Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Yunan Adaları, Yunan Adaları Balayı, Yunan Adaları gece hayatı, Yunan Adaları Oteller, Yunan Adaları Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları