Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’daki 4 gün 4 gece süren milyon dolarlık Hint düğünü büyüledi!

09 Temmuz, 2018 | 14:07

Bodrum'daki 4 gün 4 gece süren milyon dolarlık Hint düğünü büyüledi!

Bodrum’daki 4 gün 4 gece süren milyon dolarlık Hint düğünü büyüledi. Hindistan’ın en zengin ailelerinden Anıl Gupta’nın oğlu Rahul Gupta Bodrum’da rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. 3 milyon doların üzerinde harcama yapılan düğün, 4 gün 4 gece sürdü.

Milyon dolarlık Hindistan düğünlerini bir yenisi daha eklendi. Hindistan’ın en zengin ailelerinden olan Anıl Gupta’nın oğlu Rahul Gupta, Muğla’nın Bodrum ilçesinde muhteşem bir düğünle evlendi.

Bodrum'daki Hint düğünü 4 gün sürdü

Bodrum’daki 4 gün 4 gece süren milyon dolarlık Hint düğünü büyüledi

Milyon dolarlar harcanan düğün için Türk Hava Yolları’ndan özel olarak kiralanan A330 tipi Business uçakla Bodrum’a 250 kişilik Hintli davetli geldi. Beş yıldızlı bir resort otel kapatıldı ve düğün 4 gün 4 gece sürdü.

Hindistan’ın en zengin 20 ailesinden biri olan Anıl ve Micharu Gupta’nın oğulları Rahul Gupta ile Sunil ve Rahmi Agarwal’ın kızları Harshita Agarwal Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da Hint geleneklerine göre evlendi.

Hint düğünü Bodrum'da 4 gün 4 gece sürdü

Üç gün süren etkinliklerin ardından düğünün son günü damat Rahul Gupta ve yakınları Barak töreni düzenledi. Gelin gelmeden önce damat Hint geleneklerini yerine getirdi.

Daha sonra gelin Harshita Agarwal yakınları ile birlikte tören alanına geldi. Sari adı verilen özel bir gelinlik giyen gelini ağabeyi damada teslim etti.

Nikah töreni yaklaşık 2 saat sürdü.

Din adamları eşliğinde evlilik yemini eden çift dünya evine girdi. Nikah yapılacak alana geçerek Hint geleneklerini yerine getirdi. Çiftin aile yakınlarının bulunduğu nikah töreni yaklaşık 2 saat sürdü.

Nikah töreninin ardından yemek alanına geçen davetliler denizde yapılan flyboard şovları ve Hint şarkıları eşliğinde gece boyu eğlendi.

Bodrum Adabükünde bulunan 5 yıldızlı Resort bir otelin kapatıldığı düğünde davetlilere 400 personel hizmet verdi. Otellerde yapılacak organizasyonlar için ise Türkiye genelinden takviye elemanlar getirtildi.

Bodrum Hint düğünü görde

Tayland’dan 100 garson getirildi

Düğünde ikram edilen Hint mutfağına özgü lezzetleri Hindistan’dan özel olarak gelen 35 aşçı hazırladı. Yemeklerde kullanılan özel baharatların da Hindistan’dan getirtildiği öğrenildi. Servis için 100 garsonun ise Tayland’dan geldi.

Özpak: Benzer etkinliklerimiz daha sık olacak

Inventum Global Yönetici Ortağı Bünyat Özpak organizasyon ile ilgili, “Bodrum bizim için çok özel bir yer. Biz de yaptığımız bu tür organizasyonlarla Bodrum’u destekliyoruz. Tanıtım faaliyetlerimize başladık bundan sonra Bodrum’da buna benzer etkinliklerimiz daha sık olacak. Düğün sahibi Hindistan’ın en varlıklı ailelerinden biri.

Bir kaç ülke arasından Bodrum’u seçtiler. Türk hava Yolları’ndan kiralanan özel uçakla yaklaşık 250 misafir geldi. Ayrıca organizasyon için Tayland, Asya ve Hindistan’dan da özel ekipler geldi. Maliyeti oldukça yüksek bir düğün oldu.” açıklamasında bulundu.

Hint Düğününde konuklar sabaha kadar eğlendi

4 gün 4 gece süren düğünün maliyeti 3 milyon dolar

4 gün 4 gece süren düğün masraflarının 3 milyon doları geçtiği bildirilirken, düğünün son gününde Hintliler Bodrum’da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
4 gün 4 gece, Anıl Gupta, Bodrum, Bünyat Özpak, Harshita Agarwal, Hindistan, hint düğünü, Inventum Global, Milyon dolarlık düğün, Rahmi Agarwal, Rahul Gupta,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları