Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’da Zeljka fırtınası

06 Temmuz, 2009 | 13:02

Zeljka Budimir Bodrum’da yeni açılan beş yıldızlı bir otelin tanıtım kataloglarında yer almak üzere gelen Bosna-Hersek’in dünyaca ünlü top modellerinden Zeljka Budimir, Avustralyalı manken Khi Robertson ile poz verdi.

Akyarlar Köyü’nde geçen hafta hizmete giren 5 yıldızlı Kefaluka Resort Hotel’in tanıtımında kullanılacak fotoğraflar için Oğuz Hamza’nın objektifi karşısına geçen 26 yaşındaki Zeljka Budimir’i turistler de ilgiyle izledi.

İki yıl önce Avrupa Elit Model Yarışması’nda ikinciliği elde eden 1.80 metre boyunda, 89-60-89 vücut ölçülerindeki Budimir, Cosmopolitan, Bazaar, Armany, Hello, New Magazine gibi dergilerin kapaklarında sık sık yer alıyor.

Budimir, “İlk kez geldiğim Bodrum’da Yunanistan ve Türkiye arasındaki en güzel koyda kurulan bir tesisin tanıtımı için bir hafta süren bir çalışma sürecine girdik. Burası gerçek bir cennet. Türkiye’de birkaç ünlü marka ile görüşmelerim devam ediyor. Türk ürünlerini ve Türkiye’yi tanıtmaktan mutluluk duyacağım” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akyarlar, Bodrum, Bodrum Akyarlar, Bodrum gece hayatı, Kefaluka Resort, Khi Robertson, Ünlüler Bodrum'da, Zeljka Budimir,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları