Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’da yeni mekan

07 Temmuz, 2009 | 11:05

Yatch Club Bodrum Turizm merkezi Bodrum’da Yalıkavak Port Marina’daki Yacht Club yenilenmiş iç dekorasyonu, Akdeniz ve Fransız mutfağından oluşan zengin mönüsü ile keyifli yaz günleri için kapılarını tatilcilere açtı.

Yalıkavak Beldesi’ndeki Port Marina’daki Yacht Club ünlü simaların da katıldığı kokteyl ile hizmete girdi.

Açılışa Marina Yacht Clup Genel Müdürü Atalay Sarmış, eski Spor Bakanı Fikret Ünlü ve eşi Ülker Ünlü, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, eski Avrupa Güzeli Günseli Başar, Sibel Turnagöl, Kenan Erçetingöz, Savaş Ay, Süreyya Yalçın, Burak Hatipoğlu, Can Gürzap, Tardu Flordun ve Şevval Sam gibi çok sayıda ünlü konuk katıldı.

Yaz boyunca cuma ve cumartesi akşamları sahne alacak olan Şehnaz Sam da ilk performansını gerçekleştirdi. Sam’ın seslendirdiği yerli ve yabancı şarkılarda konuklarla bol bol dans etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atalay Sarmış, Bodrum, Bodrum gece hayatı, Bodrum mekanları, Bodrum Otelleri, Burak Hatipoğlu, Can Gürzap, Günseli Başar, Mustafa Saruhan, Şehnaz Sam, Şevval Sam, Sibel Turnagöl, Süreyya Yalçın, Yacht Club, Yacth Club Bodrum, Yalıkavak, Yalıkavak Belediyesi, Yalıkavak otelleri,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Mustafa Kemal OYMAN
21 Ağustos, 2009

Hem Yalıkavakta oturayım da, 70 küsur aile dostumuz Avrupa Güzellik Kraliçemiz Günseli Başar’la görüşememek, talihin bir oyunu 385 3 385 ben de nerelerde arıyorum. Meslektaşım Bilge 91 yıllık çınar Kazım Mirşan’a ulaşabilmek için.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 21st, 2009 at 18:53 Mustafa Kemal OYMAN mention something about this post....
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları