Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’da turist bereketi

01 Mart, 2010 | 13:57

Bodrum'da turist bereketi Havayolu ile gelen Danimarkalı turistlerin oluşturduğu 148 kişilik kafile, Milas-Bodrum Havalimanı‘nda lokum ve karanfillerle karşılandı.

Scanway -Tyrkiet Eksperten Turizm Acentesi ve Diamond of Bodrum Otel organizasyonu ile Bodrum‘a gelen turistler, karşılamaya çok sevindi.

Dün gece saat 23:00’de yaklaşık 5 saat rötarlı olarak uçakları iniş yaptığı öğrenilen kafileden 120 kişinin Bodrum’da, 28’inin de Marmaris’te tatilini geçireceği bildirildi.

Billund ve Kopenhag‘dan geldikleri belirtilen turistler havalimanından otobüslerle konaklayacakları otele gitti.

Turizm firması sahibi Gündüz Doğusoy, “Geçen yıl bu rakam 110 bin dolayında idi. Antalya, Alanya, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Çeşme, Kuşadası‘na turist getiriyoruz. Tekrar tekrar gelmeleri bizlerden memnun olduklarını gösteriyor. Herhangi bir şikayet söz konusu olursa da gerekenleri yapıyoruz” dedi.

Danimarkalı turistlerin iki hafta tatil yapacakları öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alanya, Antalya, Bodrum, Bodrum Sahilleri, Bodrum Sokakları, Bodrum tatil, Bodrum Turist, Bodrum Turist Sayısı, Bodrum turizm, Çeşme Turizm, Fethiye Turizm, Kuşadası turizm, Marmaris Turizm,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları