Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’da kaçak liman tartışması

18 Eylül, 2009 | 12:19

Yat limanı inşaat Muğla’nın Bodrum ilçesinde toplanan bir grup protestocu, Yalıkavak beldesinde “kaçak yat limanı” inşa edilerek “kamu alanı işgali” yapıldığını iddia etti.

Bodrum Denizciler Derneği önünde toplanan sivil toplum örgütlerine mensup kişilerden oluşan grup adına basın açıklaması yapan TMMOB Bodrum İlçe Koordinasyon Kurulu Temsilcisi Cevat Kalfa, Bodrum Yarımadası’nda çok sayıda kaçak yapılaşmanın olduğunu iddia ederek, Yalıkavak beldesinin yeni bir işgal ve kaçak yapılaşmayla karşı karşıya olduğunu öne sürdü. Hem Yalıkavak Belediyesi’nin hem de jandarmanın bölge için daha önce işlem yaptığını belirten Kalfa, bölgeye müdahalede bulunulmadığını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Denizciler Derneği, Bodrum Haberleri, Bodrum Otelleri, Bodrum turları, Bodrum Yat Limanı, Cevat Kalfa, TMMOB, TMMOB Bodrum, Yalıkavak, Yalıkavak Belediyesi, Yalıkavak Kaçak Yat Limanı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları