Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’a yaz erken geldi

06 Mart, 2013 | 16:04

Bodrum'a yaz erken geldi Bodrum’da güneşi ve sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar sahillere akın etti.

Bodrum’da 18 dereceyi bulan sıcaklığı fırsat bilen vatandaşlar, sahillerde yoğunluk oluşturdu, bazıları da denize girdi.

Bodrum Meteoroloji Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, ilçede hava sıcaklığı 18 derece ölçüldü.

Güneşi ve sıcak havayı fırsat bilen vatandaşlar, Kumbahçe, Paşatarlası ve Bitez sahillerinde yoğunluk yaşanmasına neden oldu.

Bazı vatandaşlar arkadaşlarıyla kafe ve restoranlarda oturup sohbet ederken, bazıları ise Bodrum Kalesi açıklarında denize girmeyi tercih etti. Bazı çocuklar da sahil kenarında kumla oynayıp keyifli bir gün geçirdi.

Güneşli havada Kumbahçe plajındaki bir kafede arkadaşıyla dinlenen Berin Ecevit Yılmazcan, Bodrum’da yaşadığını belirterek, ”Burası çok güzel. Doğası güzel, oksijeni bol. Bugün de burada keyifli bir gün geçiriyoruz” dedi.

Senem Dağoğlu ise doğuda havanın oldukça soğuk olduğunu dile getirerek, ”Cennete yaşıyoruz, Bodrum çok keyifli. Allah diğer bölgelerde olanların yardımcısı olsun. Burada yaşadığımız için çok şanslıyız” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bitez sahili, Bodrum, Bodrum Sahilleri, Bodrum Turist, Bodrum yaz, Bodrum Yaz Tatili, Kumbahçe, Kumbahçe sahili, Paşatarlası, Paşatarlası sahili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları