Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’da sezonun ilk kruvaziyeri

01 Nisan, 2014 | 14:53

bodrum-sezonun-ilk-kruvaziyer Bin 326 yolcunun bulunduğu Malta bayraklı “Thomson Spirit” kruvaziyer gemisi Bodrum’a demirledi.

Limasol’dan Bodrum’a gelen 212 metre uzunluğundaki gemi, Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi’ne demir attı.

Yolcuların bazıları kent merkezini gezerken, bazıları da gemiden Bodrum manzarasını seyretti. İlçede yürüyüş yapan turistler, buradaki dükkanlardan bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

Bodrum Yolcu Limanı Müdürü Gonca Uygun’un 2014 yılının ilk gemisini ağırladıklarını belirttiği açıklamada, “yıl boyunca 110 geminin gelmesini bekliyoruz” dedi.

495 personelin bulunduğu geminin Bodrum’dan sonraki durağı Yunanistan’ın Pire Limanı oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kruvaziyer, kruvaziyer bodrum, kruvaziyer gemisi, Kruvaziyer turizmi, Thomson Spirit, Thomson Spirit kruvaziyer, Yunan Adaları, Yunanistan, Yunanistan kruvaziyer,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları