Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’da sahiller renklendi

24 Nisan, 2010 | 15:30

Yaz sezonunun gelmesiyle Bodrum’daki sahiller de renklendi.

Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne erken gelen yazla birlikte sahiller de canlandı.

Üstsüz güneşlenen, denizde şakalaşan turistler değişik görüntüler oluşturdu.

Hava sıcaklığının 28, deniz suyu sıcaklığının da 19 derece olarak ölçüldüğü Bodrum’da havuz başları ve sahiller turist akınına uğradı.

Sıcaktan bunalar turistler havuzlarda ve denizde serinledi. Danimarkalı tur rehberi Brigitta Godmansen (28) “Danimarka ve Hollanda’dan yanardağ patlaması nedeniyle gelemeyen turistlere yol açıldı.

İki günde Bodrum’a gelen 500 Danimarkalı turist güneşli ve sıcak havayı görünce kendilerini denize attı. Bodrum’a gelen turist sayısı daha da artacak” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Haberleri, Bodrum Otelleri, Bodrum Sahilleri, Bodrum Turist, Bodrum turizm, Bodrum turizmi, Muğla'nın Bodrum İlçesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları