Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Flaş! Bodrum-Kaş arasında fırtına uyarısı

01 Aralık, 2009 | 16:20

Bodrum Fırtına Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Antalya Bölgesel Tahmin Merkezi, Bodrum-Kaş arasında gece yarısından sonra fırtına uyarısı yaptı.

Bodrum-Kaş arasında halen güney ve güneydoğu yönlerinden orta kuvvette esen rüzgarın, gece yarısından sonra şiddetini artırarak fırtınaya döneceği belirtildi.

Antalya Körfezi’nde yarın öğleden sonra fırtınamsı rüzgar beklendiği vurgulanan açıklamada, rüzgarın hızının 6 ila 8 kuvvetinde ve saatte 27 ila 40 deniz mili dolayında olacağı bildirildi.

Denizde dalga yüksekliğinin 2-3, zamanla 4-5 metre dolayında olmasının beklendiği, havanın parçalı bulutlu, sabah saatlerinden itibaren zaman zaman gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği kaydedildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Bodrum, Bodrum Fırtına, Bodrum Fırtına Uyarısı, Bodrum Haberleri, Bodrum'da Fırtına, Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Antalya Bölgesel Tahmin Merkezi, Kaş, Kaş Fırtına, Kaş Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları