Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Gümbet’teki çalışmalar gece gündüz sürüyor

30 Nisan, 2010 | 12:26

Bodrum Belediyesi’nin Gümbet’i düzenleme çalışmaları gece gündüz devam ederek sezona yetiştirilmeye çalışılıyor.

Çalışmalar kapsamında Sadi Irmak Caddesi’nin asfaltlama işlemi tüm hızıyla devam ediyor.

Sadi Irmak Caddesi’ndeki çalışmaların tamamlanmasının ardından Gümbet Elele Kavşağı’nın da elden geçirileceği belirtilirken aynı anda asfaltlama işleminin Ayaz Caddesi, Adnan Menderes ve Cevat Şakir Mahalleleri’nde de sürdüğü öğrenildi.

Gümbet esnafı da çalışmalar nedeniyle Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür etti.

Çalışmalarda 22 Belediye İşçisi, 3 Greyder, 2 Silindir, 1 Finisher ve 7 Kamyon görev yapıyor. Ayrıca günde 10 Kamyon asfalt üretilerek yollara dökümü sağlanıyor. Gümbet Barlar sokağında, Ayaz Caddesinde bulunan kaldırım çalışmaları da sona erdi. Yapılan kaldırımların üzerine beton dökülerek sonlandırılan çalışmalarda, Gümbet geniş kaldırımlarına ve yürüyüş yollarına kavuşmuş oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Belediyesi, Bodrum Gümbet, Bodrum Haberleri, Gümbet Asfaltlama Çalışmaları, Gümbet Haberleri, Mehmet Kocadon,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları