Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum geceleri cıvıl cıvıl

15 Temmuz, 2009 | 17:30

Bodrum Night Bodrum’un en önemli tarihi mekanları ve gece kulüplerinde, aralarında Julio Igleisas, Mario Frangoulis, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses’in de yer aldığı sanatçıların vereceği konserler, yaz akşamlarını renklendirecek.

Bodrum Kalesi’nde 16 Temmuz’da Funda Arar, 18 Temmuz’da Yalın, 31 Temmuz’da Misho Dacic, 2 Ağustos’da Sertab Erener konser verirken 2 bin 500 yıllık Antik Tiyatro’da düzenlenecek Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 18 Temmuz’da Sezen Aksu, 24 Temmuz’da Julio Iglesias, 25 Temmuz’da Ajda Pekkan, 31 Temmuz’da Volkan Konak sahneye çıkacak.

1 Ağustos’ta Beşiktaş Kültür Merkezi ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı sahneye koyacak. 7 Ağustos’ta Mario Frangoulis, 8 Ağustos’ta Kenan Doğulu, 14 Ağustos’ta Enbe Orkestrası kanser verecek, 15 Ağustos’ta Anadolu Ateşi dans gösterisi yapacak.

Dedeman Aquapark’ın içinde yer alan Club Wish’de 17 Temmuz’da Murat Dalkılıç, 18 Temmuz’da Alişan, 25 Temmuz’da Kuantum, 1 Ağustos’da MFÖ, 8 Ağustos’da Yusuf Güney sahneye çıkacak. Göltürkbükü’ndeki Güverte Club’da 17 ve 31 Temmuz’la ve 7 ve 14 Ağustos’ta Ferhat Göçer, 11 ve 24 Temmuz’da Hakan Altun, 18 Temmuz ve 8 Ağustos’ta Özcan Deniz, 25 Temmuz ve 15 Ağustos’ta Sibel Can, 1 Ağustos’ta Funda Arar sanatseverlerle buluşacak.

İbrahim Tatlıses Ortakent- Yahşi Beldesi’ndeki Club 63’te sezon boyunca her salı oryantal Didem ile birlikte sahneye çıkacak. Fatih Ürek sezon boyunca her çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi Gold Chakra adlı gece kulubünde, Altay da sezon boyunca her pazartesi Gold Chakra’da sahneye çıkacak.

Bodrum Marina Yatch Club’da sezon boyunca pazartesi ve salı günleri Fatih Erkoç, çarşamba günleri Grup Lokomotif, perşembe ve cuma günleri Sibel Tüzün, cumartesi ve pazar günleri Zeynep Casalini sahneye çıkacak.

Bülent Özdemir sezon boyunca her salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi Club Barka’da sahneye çıkacak. (Milliyet)

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ajda Pekkan, Bodrum, Bodrum Club 63, Bodrum Club Barka, Bodrum gece hayatı, Bodrum Güverte Club, Bodrum Otelleri, Bodrum tatil, Bodrum tatili, Bodrum turları, Club Wish Bodrum, Çok Güzel Hareketler Bunlar Bodrum, Fatih Erkoç, Funda Arar, İbrahim Tatlıses, Julio Iglesias Bodrum, Mario Frangoulis Bodrum, Misho Dacic, Murat Dalkılıç, Sezen Aksu, Yalın Bodrum, Zeynep Casalini,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları