Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum Dans Festivali’nde renkli görüntüler

25 Mayıs, 2013 | 10:07

Bodrum Dans Festivali Bodrum’da düzenlenen ve 31 ülkeden bin 490 dansçının katıldığı 14. Uluslararası Bodrum Dans Festivali’nde renkli görüntüler vardı.

Bodrum Dans Kulübü tarafından Belediye Meydanı’nda düzenlenen festivalde, Türkiye ve yabancı ülkelerden gelen 12 grup dans gösterilerini sundu.

Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih Özvezneci, festivale 31 ülkeden bin 490 dansçının katıldığını ve  etkinliğe yerli ve yabancı turistlerin de yoğun ilgi gösterdiğini dile getirdi.

Festivalin, Antik Tiyatro, Halikarnas ve İskele Meydanı ile Binnaz Karakaya spor salonunda dansçıların gösterileriyle renkli görüntülere sahne olduğunu belirten Özvezneci,  “Vatandaşların ilgisi çok güzel. Hedefimiz her yıl bu izleyici sayısını artırmaktı, bunu görüyoruz. İnanılmaz bir talep var ve bu bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Etkinlikte, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılan gruplar başta olmak üzere, Kazakistan, Litvanya, Estonya, Ukrayna gibi ülkelerden dansçıların gösterileri beğeni topladı. Dans gösterilerini yaklaşık 2 bin kişi izledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antik Tiyatro, Bodrum, Bodrum Antik Tiyatro, Bodrum Dans Festivali, Bodrum Dans Kulübü Başkanı, Dans Festivali, Estonya, Fatih Özvezneci, Halikarnas, İskele Meydanı, Kazakistan, Litvanya, Ukrayna,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları