Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum Asya pazarında tanıtılıyor

28 Nisan, 2010 | 17:20

BOYTAV(Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı), Bodrum turizmi için yeni alternatif pazarlar bulmak ve geliştirmek adına ilk defa Avrupa dışında bir Asya ülkesinde tanıtım ve pazarlama çalışmalarında bulundu.

BOYTAV, KITF Turizm Fuarında, Turizm Bakanlığı tarafından tahsis edilen Bodrum standı ve Kazakistan’ın en büyük tur operatörü olan Gülnar Tour standında olmak üzere iki ayrı standa tanıtım çalışmaları yürüttü.

Fuar süresince BOYTAV tarafından dağıtılan Bin adet 3 Boyutlu Rusça olarak özel hazırlanan Bodrum tanıtım filmi özellikle turizm profesyonellerinden yoğun ilgi gördü. Fuar süresince BOYTAV ve Turizm Bakanlığı tarafından bastırılan 5 bin adet Rusça Bodrum tanıtım broşürü fuar ziyaretçilerine dağıtıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Asya Pazarında, Bodrum Fuarı, Bodrum Haberleri, Bodrum Turist, Bodrum turizm, Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı, BOYTAV, BOYTAV Bodrum, Gülnar Tour, Kazakistan, KITF Turizm Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları