Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum Asya pazarında tanıtılıyor

28 Nisan, 2010 | 17:20

BOYTAV(Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı), Bodrum turizmi için yeni alternatif pazarlar bulmak ve geliştirmek adına ilk defa Avrupa dışında bir Asya ülkesinde tanıtım ve pazarlama çalışmalarında bulundu.

BOYTAV, KITF Turizm Fuarında, Turizm Bakanlığı tarafından tahsis edilen Bodrum standı ve Kazakistan’ın en büyük tur operatörü olan Gülnar Tour standında olmak üzere iki ayrı standa tanıtım çalışmaları yürüttü.

Fuar süresince BOYTAV tarafından dağıtılan Bin adet 3 Boyutlu Rusça olarak özel hazırlanan Bodrum tanıtım filmi özellikle turizm profesyonellerinden yoğun ilgi gördü. Fuar süresince BOYTAV ve Turizm Bakanlığı tarafından bastırılan 5 bin adet Rusça Bodrum tanıtım broşürü fuar ziyaretçilerine dağıtıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Asya Pazarında, Bodrum Fuarı, Bodrum Haberleri, Bodrum Turist, Bodrum turizm, Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı, BOYTAV, BOYTAV Bodrum, Gülnar Tour, Kazakistan, KITF Turizm Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları