Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bodrum’da 4 yıldızlı otel yangını korkuttu

13 Mayıs, 2010 | 11:03

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde gece saatlerinde Royal Palm Area Otel’in saunasında çıkan yangın, turistleri bir hayli korkuttu.

Saat 01.30 sıralarında çıkan yangında tüm oteli saran dumanlar nedeniyle panik yaşandı.

Otelin saunasında çıkan yangın, 30 turiste korku dolu anlar yaşatırken, dumanların otelin içine yayılması ile otel personeli tarafından hızla tahliye edilen turistler başka otellere götürüldü.

Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın, kısa sürede kontrol altına alınırken, yangında ölen yada yaralanan olmadı.

İstanbul’dan tatile geldiğini belirten 34 yaşındaki Cemil Sönmez, “Gece uyurken kapımız çalındı ve odayı terk etmemiz istendi, ortalığı kısa süren bir duman kapladı, otel personeli herkesi bilgilendirerek dışarı çıkarttı. Kısa süreli bir tedirginlik yaşadık ancak itfaiyenin zamanında gelmesi ile yangın büyümeden önlendi” dedi.

Polis yangınla ilgili soruşturma başlattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Bodrum Haberleri, Bodrum otel yangını, Bodrum Yangın, Cemil Sönmez, Gümbet, Gümbet Otel yangını, Otel Yangını, Royal Palm Area Otel, Royal Palm Area Otel Yangın, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları