Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

BNG, Meksika mağazasını açtı

31 Mayıs, 2014 | 09:46

Milano Moda Haftası takvimine kabul edilen ilk ve tek Türk markası BNG, Meksika mağazasını da açtı.

BNG, dünyaca ünlü Esencial markasının sahibi, iş ve cemiyet hayatının tanınmış ismi Maria Laura Salinas ortaklığı ile Meksika’daki ilk mağazasını Park Plaza’da açtı.

BNG’nin, yeni mağaza şerefine gerçekleştirdiği özel defile, Meksika’nın önde gelen isimlerini bir araya getirirken dünya moda medyası da defileye yoğun ilgi gösterdi. BNG’nin yeni sezon koleksiyonu Meksika’nın ünlü cemiyet dergileri ve gazetelerinde de geniş yer buldu. Dünyaca ünlü İhola ve Revista Central dergisi açılışa ve defileye özel olarak yer verirken, Nilgün Gülen ve Maria Laura Salinas’ın işbirliği hakkında bilgileri okuyucularına aktardı.

BNG’yi Meksika kadınlarının da yakından keşfetmesini isteyen Maria Laura Salinas, BNG markası ile anlaşarak markayı Mexico City’nin vazgeçilmez Esencial markasının fashion yüzü olarak konumlandırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
bng, bng markası, bng meksikada, meksika bng, meksika haber, meksika haberleri, meksika milano, Milano, milano meksika, Moda Haberleri, nilgün gülen, nilgün gülen meksika,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları