Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

BM’den Maldivler çağrısı

11 Ekim, 2013 | 11:53

Ban Ki mun

Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-mun Maldivler seçimlerinin iptal edilmesinin ardından ülkede yeniden seçim yapılması için çağrı yaptı. Maldivler yeni seçim kararlarını bekliyor.

BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun Maldivler Yüksek Mahkemesi’nin seçimlerle ilgili verdiği iptal kararının ardından yaptığı açıklamada yeni bir seçimin yapılmasının gerekli olduğunu ifade ederek “Maldivler’de inandırıcı ve barışçıl bir başkanlık seçimi yapılmasını diliyorum” dedi.

7 Eylül’de yapılan birinci tur başkanlık seçimlerinin sonuçlarını iptal eden Yüksek Mahkeme, devlet başkanlığı seçiminin 28 Eylül’de yapılması planlanan ikinci turunun ertelenmesine karar vermişti.

Seçimde üçüncü olan Kasım İbrahim, seçmen kayıtlarında yaklaşık 5 bin 600 hayali isimin bulunduğunu ve bunlar adına oy kullanıldığını ileri sürmüş ve seçim sonuçlarını mahkemeye taşımıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ban Ki-mun, Birleşmiş Milletler, Maldiv Adaları, Maldivler, maldivler bm, maldivler devlet başkanlığı, maldivler haber, maldivler seçim, maldivler seçimler açıklama, maldivler seçimleri,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları