Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

BM’den Maldivler çağrısı

11 Ekim, 2013 | 11:53

Ban Ki mun

Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-mun Maldivler seçimlerinin iptal edilmesinin ardından ülkede yeniden seçim yapılması için çağrı yaptı. Maldivler yeni seçim kararlarını bekliyor.

BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun Maldivler Yüksek Mahkemesi’nin seçimlerle ilgili verdiği iptal kararının ardından yaptığı açıklamada yeni bir seçimin yapılmasının gerekli olduğunu ifade ederek “Maldivler’de inandırıcı ve barışçıl bir başkanlık seçimi yapılmasını diliyorum” dedi.

7 Eylül’de yapılan birinci tur başkanlık seçimlerinin sonuçlarını iptal eden Yüksek Mahkeme, devlet başkanlığı seçiminin 28 Eylül’de yapılması planlanan ikinci turunun ertelenmesine karar vermişti.

Seçimde üçüncü olan Kasım İbrahim, seçmen kayıtlarında yaklaşık 5 bin 600 hayali isimin bulunduğunu ve bunlar adına oy kullanıldığını ileri sürmüş ve seçim sonuçlarını mahkemeye taşımıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ban Ki-mun, Birleşmiş Milletler, Maldiv Adaları, Maldivler, maldivler bm, maldivler devlet başkanlığı, maldivler haber, maldivler seçim, maldivler seçimler açıklama, maldivler seçimleri,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları