Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

BM Dünya Turizm Örgütü: Türkiye’ye gidin

25 Temmuz, 2016 | 06:31

taleb-rifai Birleşmiş Milletler (BM) Dünya Turizm Örgütü Başkanı Taleb Rifai, 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından Türkiye’ye tam desteğini iletti.

BM Dünya Turizm Örgütü Başkanı Taleb Rifai turistlere yönelik “Türkiye’ye gidin” mesaji verdi. Türk turizmini desteklemek için BM Dünya Turizm Örgütü ile mutabakat zaptı imzalamak ve ikili görüşmeler yapmak üzere Madrid‘e giden Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İspanya Devlet Sekreteri Isabel Borrego ve Dünya Turizm Örgütü Genel Sekreteri Taleb Rifai ile görüştü.

Bakan Avcı ve Rifai, Türk turizmini desteklemek için hazırlanan mutabakat zaptına imza attı. Rifai, “Bize düşen görev Türkiye’nin önemli ekonomik sektörlerinden biri olan turizmi destekleyerek, onların çabalarına omuz vermektir” dedi.

Bakan Avcı ise kültürel turizmin geliştirilmesi için alınması gereken tedbirler konusunda mutabakat zaptının ön açıcı bir metne sahip olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşmiş Milletler, darbe girişimi, Dünya Turizm Örgütü, İspanya, Taleb Rifai, Turizm Bakanı Nabi Avcı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları