Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

BM Dünya Turizm Örgütü: Türkiye’ye gidin

25 Temmuz, 2016 | 06:31

taleb-rifai Birleşmiş Milletler (BM) Dünya Turizm Örgütü Başkanı Taleb Rifai, 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından Türkiye’ye tam desteğini iletti.

BM Dünya Turizm Örgütü Başkanı Taleb Rifai turistlere yönelik “Türkiye’ye gidin” mesaji verdi. Türk turizmini desteklemek için BM Dünya Turizm Örgütü ile mutabakat zaptı imzalamak ve ikili görüşmeler yapmak üzere Madrid‘e giden Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İspanya Devlet Sekreteri Isabel Borrego ve Dünya Turizm Örgütü Genel Sekreteri Taleb Rifai ile görüştü.

Bakan Avcı ve Rifai, Türk turizmini desteklemek için hazırlanan mutabakat zaptına imza attı. Rifai, “Bize düşen görev Türkiye’nin önemli ekonomik sektörlerinden biri olan turizmi destekleyerek, onların çabalarına omuz vermektir” dedi.

Bakan Avcı ise kültürel turizmin geliştirilmesi için alınması gereken tedbirler konusunda mutabakat zaptının ön açıcı bir metne sahip olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşmiş Milletler, darbe girişimi, Dünya Turizm Örgütü, İspanya, Taleb Rifai, Turizm Bakanı Nabi Avcı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları