Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

BM Dünya Turizm Örgütü: Türkiye’ye gidin

25 Temmuz, 2016 | 06:31

taleb-rifai Birleşmiş Milletler (BM) Dünya Turizm Örgütü Başkanı Taleb Rifai, 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından Türkiye’ye tam desteğini iletti.

BM Dünya Turizm Örgütü Başkanı Taleb Rifai turistlere yönelik “Türkiye’ye gidin” mesaji verdi. Türk turizmini desteklemek için BM Dünya Turizm Örgütü ile mutabakat zaptı imzalamak ve ikili görüşmeler yapmak üzere Madrid‘e giden Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İspanya Devlet Sekreteri Isabel Borrego ve Dünya Turizm Örgütü Genel Sekreteri Taleb Rifai ile görüştü.

Bakan Avcı ve Rifai, Türk turizmini desteklemek için hazırlanan mutabakat zaptına imza attı. Rifai, “Bize düşen görev Türkiye’nin önemli ekonomik sektörlerinden biri olan turizmi destekleyerek, onların çabalarına omuz vermektir” dedi.

Bakan Avcı ise kültürel turizmin geliştirilmesi için alınması gereken tedbirler konusunda mutabakat zaptının ön açıcı bir metne sahip olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşmiş Milletler, darbe girişimi, Dünya Turizm Örgütü, İspanya, Taleb Rifai, Turizm Bakanı Nabi Avcı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları