Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bitmeyen Meksika Tatili

13 Eylül, 2014 | 16:24

Meksika Turları Tatili

Spice Girls’ün Mel B’si eşi Stephen Belafonte ile Meksika tatilinde keyif sürmeye devam ediyor.

Mel B ve ailesi muhteşem plajları ve üstün yaşam kalitesi ile cazibe merkezi haline gelen Meksika tatiline devam ediyorlar.

Gerçek ismi Melanie Brown olan Mel B’nin eski eşi Eddie Murphy’den iki kız çocuğu var. Mel B Meksika tatilinde gazetecilerin kendisini fotoğraflamasından rahatsızlık duymazken kusursuz fiziği ile de ilgi odağı oldu.

Mel B Meksika tatilinde giydiği bikinisi ile göz doldururken ailesi ile beraber muhteşem Meksika sahillerinin ve denizin tadını çıkarmayı da ihmal etmedi.

Meksika turları ile sadece başkenti gezmek istemeyenler, Maya ve Aztek Uygarlıkları, Cancun Sahilleri Acapulco Sahilleri, Viva, Zapata, PanchoVilla, Tikal Harabeleri, Barracana Del Cobre Kanyonu’na gidebilir, domates ve bal üretimi yapan büyük çiftlikleri ziyaret edip, hasır Meksika Şapkası alabilir,meşhur Meksika yemeklerini tadabilirler.,

Mexico City’nin gezilecek diğer noktaları dünyaca meşhur olmuş Antroploji Müzesi, Başkanlık Sarayı, Katedralleri, Zocalo Meydanı ve Reforma Caddesi olarak sayılabilir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aztek Uygarlıkları, Barracana Del Cobre Kanyonu, Cancun Sahilleri Acapulco Sahilleri, Maya Uygarlıkları, Meksika, meksika tatil, Meksika Tatili, Mel B, Mexico City, Mexico City gezilecek yerler, PanchoVilla, Spice Girls, Stephen Belafonte, Tikal Harabeleri, Viva, Zapata, Zocalo Meydanı,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları