Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bisikletçiler turizm için yarıştı

24 Nisan, 2009 | 18:34

Bisikletçiler turizm için yarıştı TÜRSAB tarafından organize edilen Türkiye Bisiklet Federasyonu Yıldızlar 1. Ayak 2. Grup A Kategorisi Bisiklet Yarışı 38 sporcunun katılımıyla Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleşti.

Bursa Turizmi’nin en büyük sıkıntılarından birisinin tanıtım eksikliği olduğuna vurgu yapan TÜRSAB Güney Marmara Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Mehmet Akkuş, bu organizasyonların artması gerektiğini, böylece Bursa’nın isminin Türkiye’ye duyurulacağını söyledi. Bursa’nın turizm alanında atağa geçmesi için çaba sarf ettiklerini dile getiren Akkuş, “Türkiye Bisiklet Federasyonu ile birlikte gerçekleştireceğimiz bu etkinlik ile Bursa’da Turizm Haftası’nı renklendirdiğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.

 

 

 

Barcelona & Manchester
Barcelona & Manchester United canlı izleyin.
Maç Bileti
Spor Organizasyonları
Tüm dünyaya spor organizasyonları.
Maç Biletleri
UEFA 2009 Maçları
UEFA Heyecanını yerinde ve canlı yaşayın…
UEFA Maçları

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bursa, Mehmet Akkuş, Spor Haberleri, Türsab,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları