Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bisiklet Eklentisi, Thule Chariot Multisport Trailer

13 Temmuz, 2017 | 09:16

Thule Chariot Multisport Trailer

 

Çok amaçlı bisiklet eklentisi, Thule Chariot Multisport Trailer ile bisiklet kullanan ailelere çocuklarınızı da yanınıza almaya imkan sağlıyor.

Bisiklet Eklentisi, Thule Chariot Multisport Trailer

Son zamanlarda insanların bisiklet ile seyahat etmeleri artması sonucu, Thule Chariot Multisport Trailer ailelere düşünerek, çeşitli kullanımlara uygun bir bisiklet eklentisi geliştirdi. Bir eklenti ile bisikletinize bağlayabilir ve bisiklet  gezintisine çıkma imkanı sunarken. Uçüncü bir kit ise koşu için elverişli hale gelmesini sağlar. Tabi ki normal bir bebek/çocuk arabası olarak da kullanılabilir. Bunun için gerekli olan saklama  yerlerine, yatırılabilir koltuğa sahip ve kolay taşıma için katlanılabilir.

Bir çok bisiklet ile gezintiye çıkan aileler, artık çocuklarıyla gezintiye çıkabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bisiklet Eklentisi, Thule Chariot Multisport Trailer,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları