Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Birol Güven, THY acentesi tarafından dolandırıldı!

07 Kasım, 2018 | 10:15

Birol Güven, THY acentesi tarafından dolandırıldı!

Ünlü yapımcı Birol Güven, THY acentesi tarafından dolandırıldı. THY acentesi tarafından dolandırıldığını iddia eden Birol Güven sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla THY’den yardım istedi.

Televizyon dizileri ve sinema filmleri ile Türkiye’nin önemli isimleri arasında yer alan yapımcı Birol Güven dolandırıldı.

Birol Güven, THY acentesi tarafından dolandırıldı

Çocuklar Duymasın, Seksenler, Doksanlar, Mandıra Filozofu gibi sevilen televizyon yapımlarında imzası bulunan ünlü senarist, yapımcı ve yönetmen Güven, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile THY acentesi tarafından dolandırıldığını açıkladı.

TÜRK Hava Yolları, geçtiğimiz hafta yeni reklam filmi “Yolculuk” isimli videoyu sosyal medya hesabı Twitter üzerinden takipçileriyle paylaşmıştı. THY’nin bu paylaşımının altına yapımcı Birol Güven dün bir yorum yaptı ve bir THY acentesi tarafından dolandırıldığını iddia ederek THY’den yardım istedi.

THY acentesi tarafından dolandırılan Bİrol Güven

THY’nin Twitter’daki destek hesabı @TK_HelpDesk de ünlü yapımcı Birol Güven’in paylaşımının ardından konu ile ilgilenileceğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birol Güven, Birol Güven dolandırıldı, Çocuklar Duymasın, Doksanlar, Mandıra Filozofu, Seksenler, Sosyal Medya, THY, THY acentesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları