Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Birleşmiş Milletler İnternet Yönetişimi Forumu başlıyor

29 Ağustos, 2014 | 14:43

Birleşmiş Milletler bünyesinde düzenlenen İnternet Yönetişimi Forumu’nun 9. Toplantısı, ülkemizin ev sahipliğinde 2-5 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Ana teması “Çokpaydaşlı Güçlendirilmiş İnternet Yönetişimi için Kıtaları Birleştirmek” olarak tanımlanan forumun alt-temaları ise şöyle olacak:

1. Erişime ilişkin politikalar
2. İçerik oluşturma
3. Yayma ve kullanım
4. Kalkınma ve büyüme için internet
5. IGF & İnternet ekosisteminin geleceği
6. Sayısal güvenin arttırılması
7. İnternet ve insan hakları
8. Kritik internet kaynakları
9. Yeni gelişmekte olan konular

IGF’e genelini üst düzey devlet yetkilileri, uluslararası kuruluşların temsilcileri, özel sektör yöneticileri ve akademisyenlerin oluşturduğu 2 bini yabancı olmak üzere 2 bin 500’den fazla katılım olması bekleniyor.

IGF, daha önce 2006’da Atina’da, 2007’de Rio’da, 2008’de Haydarabad’da, 2009’da Şarm El Şeyh’te, 2010’da Vilnius’ta, 2011’de Nairobi’de, 2012’de Bakü’de ve 2013 yılında Bali’de gerçekleştirilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşmiş Milletler, Birleşmiş Milletler İnternet Yönetişimi Forumu, İnternet Yönetişimi Forumu, İstanbul Lütfi Kırdar, Kongre ve Sergi Sarayı, Lütfi Kırdar, Lütfi Kırdar kongre, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları