Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Birleşmiş Milletler İnternet Yönetişimi Forumu başlıyor

29 Ağustos, 2014 | 14:43

Birleşmiş Milletler bünyesinde düzenlenen İnternet Yönetişimi Forumu’nun 9. Toplantısı, ülkemizin ev sahipliğinde 2-5 Eylül 2014 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek.

Ana teması “Çokpaydaşlı Güçlendirilmiş İnternet Yönetişimi için Kıtaları Birleştirmek” olarak tanımlanan forumun alt-temaları ise şöyle olacak:

1. Erişime ilişkin politikalar
2. İçerik oluşturma
3. Yayma ve kullanım
4. Kalkınma ve büyüme için internet
5. IGF & İnternet ekosisteminin geleceği
6. Sayısal güvenin arttırılması
7. İnternet ve insan hakları
8. Kritik internet kaynakları
9. Yeni gelişmekte olan konular

IGF’e genelini üst düzey devlet yetkilileri, uluslararası kuruluşların temsilcileri, özel sektör yöneticileri ve akademisyenlerin oluşturduğu 2 bini yabancı olmak üzere 2 bin 500’den fazla katılım olması bekleniyor.

IGF, daha önce 2006’da Atina’da, 2007’de Rio’da, 2008’de Haydarabad’da, 2009’da Şarm El Şeyh’te, 2010’da Vilnius’ta, 2011’de Nairobi’de, 2012’de Bakü’de ve 2013 yılında Bali’de gerçekleştirilmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşmiş Milletler, Birleşmiş Milletler İnternet Yönetişimi Forumu, İnternet Yönetişimi Forumu, İstanbul Lütfi Kırdar, Kongre ve Sergi Sarayı, Lütfi Kırdar, Lütfi Kırdar kongre, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları