Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Birleşen Gönüller film ekibi çekim için Sofya’da

17 Ocak, 2014 | 17:33

birlesen-gonuller-sofya 2. Dünya Savaşı’nın gölgesinde yaşanan destansı aşkı konu alan ‘Birleşen Gönüller’ filminin çekimlerine Bulgaristan’da başlandı.

2014 yılının en iddialı yapımları arasında gösterilen filmin çekimleri için Hollywood filmlerinin de çekildiği Sofya’daki Nu Boyana Stüdyoları tercih edildi.

SOFYA TURLARI İÇİN TIKLAYIN…

Çekimler için Bulgaristan’a 10 tır dolusu malzeme ve ekipman götürüldü. Hikâyesi Rusya, Kazakistan, Batı ve Doğu Almanya ile Türkiye’de geçen filmin başrollerinde Rojda Demirer, Hande Soral ve Serkan Şenalp paylaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2. Dünya Savaşı, Birleşen Gönüller, Birleşen Gönüller filmi, Birleşen Gönüller sofya, Bulgaristan, Bulgaristan Sofya, Hande Soral, Kazakistan, Rojda Demirer, Rusya, Serkan Şenalp,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları