Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Birleşen Gönüller film ekibi çekim için Sofya’da

17 Ocak, 2014 | 17:33

birlesen-gonuller-sofya 2. Dünya Savaşı’nın gölgesinde yaşanan destansı aşkı konu alan ‘Birleşen Gönüller’ filminin çekimlerine Bulgaristan’da başlandı.

2014 yılının en iddialı yapımları arasında gösterilen filmin çekimleri için Hollywood filmlerinin de çekildiği Sofya’daki Nu Boyana Stüdyoları tercih edildi.

SOFYA TURLARI İÇİN TIKLAYIN…

Çekimler için Bulgaristan’a 10 tır dolusu malzeme ve ekipman götürüldü. Hikâyesi Rusya, Kazakistan, Batı ve Doğu Almanya ile Türkiye’de geçen filmin başrollerinde Rojda Demirer, Hande Soral ve Serkan Şenalp paylaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2. Dünya Savaşı, Birleşen Gönüller, Birleşen Gönüller filmi, Birleşen Gönüller sofya, Bulgaristan, Bulgaristan Sofya, Hande Soral, Kazakistan, Rojda Demirer, Rusya, Serkan Şenalp,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları