Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Bir sömestre klasiği: Kayak Turları

10 Ocak, 2012 | 11:16

Sömestre tatiline sayılı günler kala yurt içi ve yurt dışı kayak turlarına ilgi hızla büyüyor.

Sömestre turlarının vazgeçilmezlerinden olan kayak turları birbirinden farklı bölgeler ile her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Sömestr tatili 2012′ de isterseniz Alpler’ de isterseniz Uludağ ‘ da kayak keyfini yaşayabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışında bir çok kayak merkezi pistlerin zorluk derecelerine göre sınıflandırılarak her zevke hitap ediyor.

Yurtiçi’ nde kayak denilince akla ilk  Uludağ Kayak Merkezi geliyor olsa da geçen yıl kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapan ve gece kayak keyfinin de yaşanabildiği Erzurum Palandöken Kayak Merkezi, muhteşem doğası tertemiz havası ile Ilgaz ve haftasonlarının vazgeçilmezleri Kartepe , Kartalkaya Kayak Merkezleri otelleri ve muhteşem pistleri ile misafirlerine kış tatilinin tüm güzelliklerini yaşatıyor.

Sömestre  tatilinde Yurtdışı Kayak Merkezlerinde kayak keyfini yaşamak isteyenler ise  Bulgaristan Bansko, Pamporovo, Borovetz, Fransa Couchevel, İsviçre St. Moritz, İtalya Sestriere, Balkanlar Joharina, Morovo, Kopoinik, Avusturya gibi bir çok bölge ile her zevke ve her bütçeye uygun kayak tatili imkanını sömestre turlarında bulmanız mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Balkanlar Joharina, Borovetz, Bulgaristan Bansko, Erzurum Palandöken Kayak Merkezi, Fransa Couchevel, İsviçre St Moritz, İtalya Sestriere, Kartalkaya, Kartepe, Kayak turları, Kopoinik, Morovo, Pamporovo, Sömestr tatili 2012, sömestre 2012, Sömestre Tatili, Sömestre Turları, Uludağ 'da kayak, Uludağ Kayak Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları