Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Big Brother’ın yıldızı Avustralya tatilinde

06 Mart, 2015 | 08:39

Son yıllarda turizm gelirlerinde büyük bir patlama yaşayan Avustralya’nın bu durumu, ünlü isimlerin ülkede tatil yapmasına bağlanıyor. Jade Albany  de o isimlerden yalnızca biri…

Yaşam kalitesi en yüksek ülkeler sıralamasında her yıl zirveyi zorlayan Avustralya’da dünyaca ünlü isimlerin tatil yapması ve basında geniş yer bulması, ülke turizmine de olumlu yansıyor. Yetkililer, son yıllarda ülkenin turizm potasiyelinin bir hayli arttığını belirtiyor.

Turkuaz mavisi denizi, meşhur plajları ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan sahilleriyle Avustralya, dünyaca ünlü yıldızların en önemli tatil bölgelerinden biri.

Son olarak katıldığı Big Brother isimli programla ünlenen Jade Albany, güneşli Avustralya’nın tadını çıkaran isimler arasına katıldı. 23 yaşındaki Jade Albany, ülkenin en ünlü plajlarından olan Bondi Plajı’nda sarı bikinisiyle objektiflere takıldı.

Sidney’in muhteşem şehir manzaraları eşliğinde gün boyu denize girip güneşlenen Jade Albany, bol bol fotoğraf çekerek Avustralya tatilini ölümsüzleştirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Big Brother, Big Brother Jade Albany, Jade Albany, Jade Albany avustralya, Jade Albany bikini, Jade Albany hot, Jade Albany instagram, Jade Albany kimdir, Jade Albany photo, Jade Albany resimleri, Jade Albany seksi, Jade Albany sidney, Jade Albany sydney, Sidney Avustralya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları