Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

BFI Londra Film Festivali Kaptan Phillips ile açıldı

11 Ekim, 2013 | 13:51

Bu yıl 57.si düzenlenen BFI Londra Film Festivali, gerçek olaylardan uyarlanan Paul Greengrass imzalı Kaptan Phillips filminin gösterimi ile açıldı.

İngiltere’nin en önemli film festivallerinden BFI Londra Film Festivali, başrolünde Tom Hanks’in olduğu gerilim filmi Captain Phillips ile açılış yaptı.

Festivali’nin açılış galasına, filmin başrol oyuncusu Tom Hanks ve yönetmen Paul Greengrass da katıldı. Londra’daki galaya Hanks, oyuncu eşi Rita Wilson ile geldi.

Festivalin kapanışı ise bir diğer Tom Hanks filmi olan Saving Mr. Banks isimli biyografik komedi ile yapılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
BFI Londra Film Festivali, Captain Phillips, Captain Phillips filmi, Captain Phillips filmi tom hanks, Captain Phillips londra, İngiltere, İngiltere festival, İngiltere film festivali, Londra, Londra Film Festivali, Londra haberleri, Paul Greengrass, Tom Hanks,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları