Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beyonce ve Jay-Z’nin Karayip tatili fotoğraflarına yoğun ilgi

13 Şubat, 2014 | 16:42

beyonce-jay-z-karayipler Beyonce ve Jay-Z çiftinin Karayipler tatilinin fotoğrafları sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Beyonce’nin eşi Jay-Z ile birlikte çıktığı Dominik Cumhuriyeti ve Karayipler tatilinin fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Hayatından birçok kesiti tumblr adlı sosyal paylaşım sitesinden takipçileri ile paylaşan Beyonce, romantik Karayipler tatilinin fotoğraflarını da paylaşmayı eksik etmedi.

Dominik Cumhuriyetine bağlı Karayip Adalarında romantik bir tatil yapan Beyonce ve Jay-Z çiftinin sahilde elele yürürken çekilen fotoğrafı hayranlarından yoğun beğeni topladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyonce, Beyonce fotoğrafları, Beyonce Haberleri, Beyonce instagram, Beyonce Jay-Z, Beyonce karayipler, Beyonce sosyal medya, Beyonce tatil, Beyonce tumblr, Dominik Cumhuriyeti, Karayipler, Karayipler tatili, tumblr,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları