Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beyonce ve Jay-Z’nin Karayip tatili fotoğraflarına yoğun ilgi

13 Şubat, 2014 | 16:42

beyonce-jay-z-karayipler Beyonce ve Jay-Z çiftinin Karayipler tatilinin fotoğrafları sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Beyonce’nin eşi Jay-Z ile birlikte çıktığı Dominik Cumhuriyeti ve Karayipler tatilinin fotoğraflarını sosyal medyada paylaşması takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Hayatından birçok kesiti tumblr adlı sosyal paylaşım sitesinden takipçileri ile paylaşan Beyonce, romantik Karayipler tatilinin fotoğraflarını da paylaşmayı eksik etmedi.

Dominik Cumhuriyetine bağlı Karayip Adalarında romantik bir tatil yapan Beyonce ve Jay-Z çiftinin sahilde elele yürürken çekilen fotoğrafı hayranlarından yoğun beğeni topladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyonce, Beyonce fotoğrafları, Beyonce Haberleri, Beyonce instagram, Beyonce Jay-Z, Beyonce karayipler, Beyonce sosyal medya, Beyonce tatil, Beyonce tumblr, Dominik Cumhuriyeti, Karayipler, Karayipler tatili, tumblr,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları