Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beyonce konserli 5 gün 5 gece süren 100 milyon dolarlık Hint düğünü!

14 Aralık, 2018 | 13:01

Beyonce konserli 5 gün 5 gece süren 100 milyon dolarlık Hint düğünü!

Hindistan 5 gün 5 gece süren muhteşem bir düğüne tanık oldu. Hindistan’ın en zengini kişisi Mukesh Ambani’nin kızı Isha Ambani ile ülkenin diğer bir milyarderinin oğlu Anand Piramal’ın düğünü ezber bozdu. 100 milyon dolara mal olan düğünde Beyonce da konser verdi.

Hindistan‘ın en zengini kişisi Mukesh Ambani’nin 27 yaşındaki kızı Isha Ambani ile ülkenin diğer bir milyarderinin oğlu 33 yaşandıki Anand Piramal’ın düğünü gündeme oturdu. 100 milyon dolara mal olan düğüne Hillary Clinton’un yanı sıra dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce onur konuğu olarak katıldı.

Hillary Clinton Hint Dugununde

Udaipur’da başladı, Mumbai’de bitti

Hindistan’ın en zengini Mukesh Ambani’nin kızı Isha ile Anand Piramal’ın düğününe çok sayıda ünlü katıldı. Düğüne Ambani ailesiyle 18 yıldır dost olan Hillary Clinton ABD’nin eski başkanı Bill Clinton eşi Hillary Clinton ve ünlü şarkıcı Beyonce’un dışında bir çok Bollywood yıldızı da katıldı.

Beyonca Hint düğününde konser verdi

WTS kalitesi ve güvencesiyle Hindistan Turları sizi bekliyor

Yılın düğünü boyunca 5 bin kişiye üç öğün yemek dağıtıldı. Udaipur’daki Kent Sarayı’nda başlayan düğün, ülkenin finans merkezi Mumbai’deki törenle son buldu. Fakat pahalı düğün tepkilere de yol açtı. Hindistan’da bir kesil bu denli harcamayı ve görkemi ‘görgüsüzlük’ olarak nitelendirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anand Piramal, Beyonce konseri, Hillary Clinton, Hindistan, hint düğünü, Isha Ambani, Mukesh Ambani, Mumbai, Udaipur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları