Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beyonce Haka Dansı Yaptı

13 Kasım, 2013 | 15:03

Beyonce 'un Haka Dansina Tepkisi Auckland Konserinde Beyonce için Haka Dansı

Amerikalı ünlü şarkıcı Beyonce Knowles, Mrs Carter turnesi için gittiği Yeni Zelanda ‘da 4 ayrı konser verdi. Turne kapsamında Yeni Zelanda ‘da ilk defa konser veren Beyonce, Yeni Zelanda turu yapmaktan da kaçınmadı. Yeni Zelanda gezilerini de yapan Amerikalı ünlü şarkıcı Beyonce, konser için gittiği Yeni Zelanda ‘nın Auckland şehrinde, Yeni Zelandalı hayranları tarafından bir sürprizle karşılaştı. NationalTurk ‘un haberine göre; Yeni Zelandalı yerlilerinin geleneksel dansı Haka, Beyonce Knowles için konser sonrasında yapıldı. Ünlü şarkcı, 25 erkek hayranı tarafından sergilenen performans karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Video için tıklayın

Sert mimikler ve Yeni Zelanda yerlilerinin dili olan Maorice sözlele bağırarak yapılan Haka Dansına Beyonce ‘da katıldı. Haka Dansı yapanlar gibi sert mimiklerle hayranlarına karşılık veren ve hareketlerini taklit eden Knowles, daha sonrasında Haka Dansçılarını şaşkınlık ve memnuniyetle izledi.

Beyonce Haka Dansi Yapti

Yeni Zelanda Halkının Geleneksel Dansı Haka

Videonun başında Yeni Zelanda Rugby Takımının, bir milli maç öncesi yaptığı Haka Dansı görüntüleri verilirken, sonrasında kuliste Beyonce için Haka Dansı yapan Yeni Zelanda yerlilerinin showu görüntüye giriyor. Beyonce Knowles ‘ı çok şaşırtan gösteri ise Yeni Zelandalıları bir hayli memnun etti.

Yeni Zelanda rugby milli takımı All Blacks ‘in maçlardan önce sergilediği Haka Dansı aynı zamanda Yeni Zelanda ‘ya gelen özel misafirler için yapılıyor. Beyonce ‘un ekibininn hazırladığı Haka Dansı videosunda Haka Dansı tanıtımı yapıldı ve şu ifadeler verildi ‘ Milli rugby maçlarından önce Yeni Zelanda Rugby takımı New Zealand All Blacks Haka Dansı yapar. Bu geleneksel dans, rakibin gözünü korkutmak için yapılır. Haka Dansı ayrıca ayrıcalıklı misafirleri onure etmek için yapılır. Beyonce, 19 Ekim Auckland konserinden sonra yerli halk tarafından selamlandı.’

Kültürlerini tanıtmak için Beyonce ‘a Haka Dansı yapılmasından çok hoşnut olan Yeni Zelanda yerlileri, Beyonce ‘un ülkelerine tekrar gelmesi konusunda umutlu. Gösteriyi yapan, Beyonce hayranı Yeni Zelandalı Haka Dansçıları ise amaçlarının sadece Beyonce ‘ı onure etmek ve hoş geldin sürprizi yapmak olduğunu belirttiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amerikalı şarkıcı Beyonce, Beyonce Auckland Konser, Beyonce Haka, Beyonce Haka Dansı, Beyonce Knowles, Yeni Zelanda Auckland, Yeni Zelanda gezi, Yeni Zelanda Haka, Yeni Zelanda Halkının geleneksel dansı, Yeni Zelanda Milli Takımı, Yeni Zelanda Rugby, Yeni Zelanda Rugby Takımı Haka Dansı, Yeni Zelanda Şehirleri, Yeni Zelanda Turu, Yeni Zelanda yerlileri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları