Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beyoğlu’nda kar

21 Nisan, 2009 | 10:57

Beyoğlu' nda Kar Yurtiçinde ve yurt dışında birçok çalışmalara imza atmış olan fotoğraf sanatçısı Timurtaş Onan ‘beyoğlunda kar’ adlı sergiyle 2 – 15 Mart 2009 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşdu.

Sergi Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde gerçekleştirildi ve İstanbulluların kar özlemini büyük ölçüde gidermişe benziyor. Timurtaş Onan’la bazı projelerde beraber çalışan Valerie Çelebi ise sergi hakkında şunları söyüyor:
“Timurtaş Onan’ın “Beyoğlunda Kar” adlı bu fotoğraf dizisi, zihnimizde zamanlararası ve erişimdışı mekanların çağrışımlarını uyandırmaktadır . Bu fotograflar aynı zamanda hem en bulutsu ve sisli rüyalarımızın hem de gerçek hayatın bir temsili olarak da görülebilir. Onan dahası karlı bir gündeki alışılmış imgelemimizi çarpıcı bir biçimde değiştirerek, bizi beklenmeyen bir yolculuğa da çıkarmaktadır.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beyoğlu, Beyoğlu Sanat Galerisi, Fotoğraf Sergisi, Kültür Sanat Haberleri, Timurtaş Onan, Valerie Çelebi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları