Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kitapseverler Beyoğlu 5. Sahaf Festivali 2011 de buluşuyor

12 Eylül, 2011 | 11:13

Beyoğlu Belediyesi tarafından her sene Taksim Gezi Parkı ‘nda düzenlenen Sahaf Festivali ‘nin bu seneki adresi Tepebaşı.

Beyoğlu Belediyesi’nce her yıl Taksim Gezi Parkı’nda düzenlenen Sahaf Festivali’nin 5.’si Tepebaşı’nda kitap tutkunlarıyla buluştu. 18 Eylül tarihine kadar sürecek festival, 11.00-23.00 saatleri arasında gezilebilecek.

Beyoğlu Sahaf  Festivali ‘ne  bu yıl 70 sahafın katıldığı ve birbirinden değerli koleksiyonların, asırlık kitapların ve eserlerin yer aldığı festivale hem haftaiçi hemde haftasonu oldukça yoğun ilgi gösteriliyor.

Beşinci Sahaf  Festivali ‘nin açılışını Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Doğan Hızlan tarafından yapılmış ve açılış öncesinde yapılan basın toplantısında sahaflar adına konuşan Nedret İçli, Beyoğlu Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl beşincisini düzenledikleri festivale 70 civarında sahafın katıldığını söylemişti.

Bu yıl 5. kez Sahaf  Festivalini düzenlediklerini hatırlatan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da, Beyoğlu’nu Beyoğlu yapan bütün değerleri ihya etmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Festivalin detaylarıyla ilgili bilgi veren Demircan, tüm kitapseverleri festivale davet etti.

 

Beşinci Beyoğlu Sahaf  Festivali 2011 18 Eylül tarihine kadar Tepebaşı ’ndaki TRT binası yanında sürecek festival, 11.00-23.00 saatleri arasında gezilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Misbah Demircan, Beşinci Sahaf Festivali, Beyoğlu 5. Sahaf Festivali 2011, Beyoğlu Belediye Başkanı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Sahaf Festivali 2011, İstanbul Sahaf Festivali, Sahaf, Sahaf Festivali, Sahaf Festivali 2011,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları