Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kitapseverler Beyoğlu 5. Sahaf Festivali 2011 de buluşuyor

12 Eylül, 2011 | 11:13

Beyoğlu Belediyesi tarafından her sene Taksim Gezi Parkı ‘nda düzenlenen Sahaf Festivali ‘nin bu seneki adresi Tepebaşı.

Beyoğlu Belediyesi’nce her yıl Taksim Gezi Parkı’nda düzenlenen Sahaf Festivali’nin 5.’si Tepebaşı’nda kitap tutkunlarıyla buluştu. 18 Eylül tarihine kadar sürecek festival, 11.00-23.00 saatleri arasında gezilebilecek.

Beyoğlu Sahaf  Festivali ‘ne  bu yıl 70 sahafın katıldığı ve birbirinden değerli koleksiyonların, asırlık kitapların ve eserlerin yer aldığı festivale hem haftaiçi hemde haftasonu oldukça yoğun ilgi gösteriliyor.

Beşinci Sahaf  Festivali ‘nin açılışını Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Doğan Hızlan tarafından yapılmış ve açılış öncesinde yapılan basın toplantısında sahaflar adına konuşan Nedret İçli, Beyoğlu Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl beşincisini düzenledikleri festivale 70 civarında sahafın katıldığını söylemişti.

Bu yıl 5. kez Sahaf  Festivalini düzenlediklerini hatırlatan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan da, Beyoğlu’nu Beyoğlu yapan bütün değerleri ihya etmek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi. Festivalin detaylarıyla ilgili bilgi veren Demircan, tüm kitapseverleri festivale davet etti.

 

Beşinci Beyoğlu Sahaf  Festivali 2011 18 Eylül tarihine kadar Tepebaşı ’ndaki TRT binası yanında sürecek festival, 11.00-23.00 saatleri arasında gezilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Misbah Demircan, Beşinci Sahaf Festivali, Beyoğlu 5. Sahaf Festivali 2011, Beyoğlu Belediye Başkanı, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Sahaf Festivali 2011, İstanbul Sahaf Festivali, Sahaf, Sahaf Festivali, Sahaf Festivali 2011,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları