Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Best Western Hotels, Japonya’daki otelini açtı

22 Aralık, 2017 | 15:38

Best Western Hotels, Japonya'daki otelini açtı

Best Western Hotels&Resorts, Kuzey Japonya’nın en büyük şehri Sapporo’nun merkezinde Best Western Sapporo Odori-Koen’in açılışını gerçekleştirdi.

Dünyanın önemli otel işletmelerinden olan Best Western Hotels&Resorts, Best Western Sapporo Odori-Koen’in açılışı yapıldı.

Japonya’nın kuzeyinde bulunan Sapporo’nun Chuo-ku bölgesinin merkezinde yer alan otelde, mağazalar, eğlence yerleri ve ofisler de bulunmakta.

Japonya Best Western Hotels Resmi Açılış 2018’de

Resmi açılışı 2018 yılının ilk çeyreğinde yapılacak olan Best Western Sapporo Odori-Koen, modern tasarımı, ferah çalışma alanları ile donatılmış 60 çağdaş odaya sahip bulunmakta.

Japonya’nın en çok kar yağan yerlerinden olan Sapporo’da şubat ayında bir de festival düzenlenmekte. Turizm cenneti olan bu kentte dünyaca ünlü Kar Festivali’nin yanı sıra Sappora’nın ünü beyaz çikolatası ve özel birasıyla da bilinmektedir.

Olivier Berrivin: Büyük mutluluk

Best Western Hotels & Resorts’un uluslararası operasyonlardan sorumlu genel müdürü Olivier Berrivin, yeni açılan otelleri hakkında “Japonya’nın en büyük şehirlerinden biri olan bu şehirde misafirlerimizi ağırlayacağımız için mutluluk duyuyoruz” açıklamasında bulundu.


WTS güvencesiyle Japonya’yı keşfedin!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Best Western Hotels&Resorts, Best Western Sapporo Odori-Koen, Chuo-ku, Japonya turizm, Kar Festivali, Kuzey Japonya, Olivier Berrivin, Sapporo,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları