Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beşiktaşta Sinan Engin şoku / Beşiktaş Haberleri

25 Temmuz, 2012 | 15:46

Beşiktaş’ta eski menajer Sinan Engin’in kulüpten ihraçı gündemde. İki kongre üyesinin şikayetiyle başlayan süreçte Engin’in Beşiktaş kulübünden ihraç edileceği belirtiliyor.

Beşiktaş’ta eski menajer Sinan Engin için şikayetler yükseliyor. Şimdilerde yorumculuk yapan Engin için televizyonda yaptığı yorumlar siyah-beyazlı taraftarları sinirlendirdi. İki kongre üyesi Sinan Engin’in kulüpten ihracı için dilekçe verirken, Engin bu dilekçeler ile disiplin kuruluna sevkedildi.

İki kongre üyesinin televizyonda “Beşiktaş aleyhinde yorumlarda bulunmak” gerekçesiyle verdiği dilekçeyle Sinan Engin disiplin kuruluna sevkedildi.

disiplin kurulunun görüşü ve Sinan Engin’in cevabı http://www.nationalturk.com da

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, Beşiktaş Disiplin Kurulu, Beşiktaş Disiplin Kurulu Başkanı Turgut Tümer, Beşiktaş Eski Menajeri Sinan Engin, Beşiktaş haberleri, Beşiktaş Kongre Üyeleri, Beşiktaş Sinan Engin, Beşiktaşta Sinan Engin Şoku, Sinan Engin, Sinan Engin Beşiktaş, Sinan Engin Beşiktaş İhraç, Sinan Engin Haberleri, Sinan Engin İhraç, Sinan Engin İhraç Edilecek, Sinan Engin Kulüpten İhraç,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları