Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beşiktaş’ın da katılacağı Peace Cup’ın maç programı belli oldu

03 Temmuz, 2009 | 13:12

Beşiktaş ilk antrenman Beşiktaş’ın davet edilerek büyük sükse yaptığı ve Avrupa’nın dev kulüpleriyle birlikte mücadele edeceği İspanya’daki Barış Kupası 2009’un maç programı belli oldu.

24 Temmuz – 2 Ağustos tarihlerindeki turnuvanın maçları İspanya’nın Madrid, Sevilla, Malaga, Jerez ve Huelva kentlerinde oynanacak.

Olympic Lyon ve Porto ile birlikte D Grubu’nda bulunan Siyah Beyazlılar, gruptaki ilk maçında 25 Temmuz Cumartesi günü Türkiye Saati ile 21.30′da Olympic Lyon ile Estadio Colombino Stadı’nda karşı karşıya gelecek.

Beşiktaş, grubundaki ikinci maçta ise 29 Temmuz Çarşamba günü Türkiye Saati ile 23.30′da Porto ile Sevilla’nın Estadio Sanchez Pizjuan Stadı’nda mücadele edecek.

3’er takımlı 4 grupta oynanacak karşılaşmalardan sonra gruplarında ilk sırayı alan 4 takım yarı finale yükselecek. Yarı finalin ardından da final maçı oynanacak.

Turnuvaya katılan diğer takımlar ve gruplar ise şöyle:

A Grubu: Sevilla, Juventus, Seongnam
B Grubu: Real Madrid, Liga de Quito, Al-Ittihat
C Grubu: Malaga, Aston Villa, Celtic
D Grubu: Beşiktaş, Olympic Lyon, Porto

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Al Ittihat, Aston Villa, Barış Kupası biletleri, Beşiktaş, Celtic, Juventus, Malaga, Olympic Lyon, Peace Cup tickets, Porto, Real Madrid, Seongnam, Sevilla,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları