Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beşiktaş Martin Linnes’i bitiriyor

11 Ağustos, 2014 | 11:01

besiktas-martin-linnesi-bitiriyor

Beşiktaş’ın uzun uğraşlar sonucunda bonservisinde indirim istediği Martin Linnes’in kulübü Molde,sonunda indirime yanaştı.

Kara Kartal’ın sağbek mevkinde Gaziantepspor’dan 6 Milyon TL bonservis bedeliyle transfer ettiği Serdar Kurtuluş’la devam etmek istemeyip,Kurtuluş’u kulübüye düşünmesinin ardından gözler Eskişehirspor’lu Tarık Çamdal ve Bursaspor’lu Şener Özbayırlı’dan sonra Molde’nin sağbek’i Martin Linnes üzerinde yoğunlaşmıştı.

Arsenal-Beşiktaş Maçı İçin Tıklayınız

Sağbek’e gelecek vadede randıman alınabilecek ve yüksek bonsevis bedelleri ile Avrupalı külüplere satılabilecek bir futbolcu monte etmek isteyen siyah beyazlı ekip kararı Molde’nin sağbeki Martin Linnes’te kılmıştı.

Molde başkanının 3 Milyon €’luk bir tekliften aşağı oyuncunun ayrılmasını kabul etmeyeceğini açıklamasının ardından,Beşiktaş’ın teklifi 1,5 Milyon €’dan 2 Milyon €’ya çektiği, Molde’nin ise 2,5 Milyon €’ya indiği öğrenildi.

Molde’nin ve Beşiktaş’ın bir noktada anlaşacağı transferin kesinlikle tıkanmayacağıysa edinilen bilgiler arasında.

Martin Linnes Arsenal Maçında Oynayabilir mi? TIKLAYINIZ

Arsenal-Beşiktaş Maçı İçin Tıklayınız

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
arsenal, Avrupa, avrupa ligi, Beşiktaş, beşiktaş linnes, beşiktaş martins, beşiktaş sağbek, Bursaspor, eskişehirspor, kara kartal, linnes, martin linnes, martins, molde, ön eleme, sağbek, sagbek mevki, Şampiyonlar Ligi, şener özbayırlı, serdar kurtuluş, siyah beyaz, tarık çamdal, ueafa avrupa ligi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları