Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Beşiktaş’ ın yıldız oyuncusu Quaresma bugün veda ediyor

20 Aralık, 2012 | 13:37

Quaresma Beşiktaş a veda ediyor Avrupa’ nın en yetenekli oyuncuları arasında yer alan Ricardo Quaresma ‘ nın Beşiktaş ile olan sözleşmesi resmen feshedildi.  Quaresma bugün ülkesi Portekiz’ e dönüyor.

Beşiktaş Postasının haberine göre; Bugün saat 14.00′da özel bir uçak ile İstanbul’dan ayrılacak olan Quaresma, sözleşmesini resmi olarak feshetmesinin ardından basına yaptığı açıklamada Türkiye’den güzel anılar ile ayrıldığını söyledi.

Kendisinin indirimi kabul etmesine rağmen, siyah-beyazlı yönetimin “fesih bedeli için ne kadar istiyorsun” cevabı karşısında kırıldığını dile getiren Quaresma, hangi kulüpte oynayacağı konusunu da daha netleştirmediğini belirtti.

“BEŞİKTAŞ’A BAŞARILAR”

“Sonuçta benim için çok sancılı bir dönem geçti. Son 6 ayda işim olan futbolu oynayamadım. İşimi yapamamanın huzursuzluğu vardı. Oyuncu sakat olur oynayamaz; bu farklı bir durumdur. Önemli olan sağlıklı olduğum halde takımıma yardım edememekti bu beni üzdü. Ben işin aslında buraya geleceğini düşünmüyordum. Olayların farklı bir şekilde çözülebileceğini düşünüyordum. Hayat devam ediyor, benim için de Beşiktaş içinde… Şu an söyleyeceğim tek şey Beşiktaş’ın başarılı olmasını dilemek.”

“Hoca ile ilgili çok fazla bir şey söyleyemeyeceğim..Kendinisi ne gördüm ne tanıdım. Ancak bana iletilen tek bir şey vardı. Hoca seni kesinlikle kadroda düşünmüyor dendi. Bu karar doğrultsunda yönetim de tavır takındı. Bu yaşanan süreçte bugüne geldik ve kontratım feshedildi. Hocayla hiçbir kontaktım ve görüşmem olmadı. Ne teknik adam olarak ne insan olarak kendisiyle görüşmedim. Hayat devam ediyor, ben de kendi evime bakmak zorundayım. O yüzden Beşiktaş’a başarıları diliyorum.”

Portekiz’ li oyuncu Ricardo Quaresma Türkiye’ nin tanıtımına’ da katkısı oldu

Portekiz’ li oyuncu Ricardo Quaresma oynadığı futbolla Türk futbolseverlere  görsel bir şölen yaşatırken aynı zamanda Türkiye’ nin tanıtımına da katkı sağladı. Quaresma’ nın Türkiye’ de futbola başlamasıyla beraber Portekiz’ den gelen turist sayısında artış oldu. Portekiz basınının yakın takibinde olan başarılı futbolcu gittiği ve gezdiği mekanları vatandaşlarına tanıtmış oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beşiktaş, Beşiktaş Ricardo Quaresma, Quaresma Beşiktaş Veda, Quaresma İstanbul, quaresma transfer, Quaresma Yönetimi Suçladı, Ricardo Quaresma Beşiktaş, Ricardo Quaresma İstanbul, Ricardo Quaresma Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları